Šiandien į Turkijoje vykstantį pasaulio sunkiosios atletikos čempionatą išvyksta Lietuvos rinktinė. Antalijos kurorte sportininkai ne tik varžysis dėl medalių, bet ir pradės kovą dėl kelialapių į 2012-ųjų Londono olimpines žaidynes.

Planetos pirmenybės Antalijoje prasidėjo dar praėjusį savaitgalį moterų ir pačių lengviausių vyrų svorio kategorijų varžybomis. Jose lietuviai nedalyvavo. Visų šešių mūsų šalies atletų startai numatyti šios savaitės pabaigoje.

„Pagrindinis mūsų tikslas – iškovoti kelialapius į olimpiadą. Kalbant tiksliau, bus pliusuojami pastarojo ir ateinančių metų pasaulio čempionatų rezultatai, todėl jiems pasibaigus komandinėje įskaitoje turime užimti ne žemesnę nei 25-ąją vietą.

Jei pavyks, tada Lietuva turės teisę į žaidynes išsiųsti tris žmones“, – teigė vyriausiasis Lietuvos sunkiosios atletikos rinktinės treneris Bronislavas Vyšniauskas.

Pasak pašnekovo, į Antaliją suvažiuos visi geriausi pasaulio sportininkai, todėl prognozuoti, kaip seksis mūsiškiams, neįmanoma: „Surinkome pajėgią komandą, pasirengėme gerai. Tačiau į olimpiadą nori ir kitos šalys, todėl konkurencija bus labai didelė“.

„Tokiomis sąlygomis gali būti ir šeštas, ir trisdešimtas. Jei šiemet nepateksime tarp 25 geriausių komandų, pasitaisyti dar galėsime kitąmet. Tačiau visi taškai yra nepaprastai svarbūs“, – tikino tituluočiausio ir vyriausio Lietuvos rinktinės nario Ramūno Vyšniausko tėvas. Poryt Vyšniuku vadinamas klaipėdietis minės 34-ąjį gimtadienį.

REKLAMA

Pernai į Pietų Korėjoje vykusias planetos pirmenybes vyko du Lietuvos sportininkai. Egidijus Remėza svorio kategorijos iki 105 kg varžybose užėmė 11-ąją vietą, o R. Vyšniauskas dėl pakilusios temperatūros nestartavo. „Metus ariau kaip arklys ir buvau pasirengęs iškovoti medalį. Sportuosiu toliau ir dar įrodysiu, kad esu pajėgus užimti aukščiausias vietas“, – grįžęs į Vilnių tąsyk tikino Vyšniukas.

Į šiemet Baltarusijoje vykusias Europos pirmenybes šalies sunkiaatlečių elitas nevyko. Tarp neklasifikuotų svorio kategorijos iki 94 kg varžybų dalyvių protokole įrašytas vienintelis lietuvis – Donatas Anuškevičius.

Laurynas Butkauskas


Rašyti komentarą...
N
Nubego
2010-09-21 16:05:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bent jau komandą galėjo išvardinti, negi taip sunku
Atsakyti
0

N
Nesupratęs
2010-09-21 16:18:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai reikia užimti žemesnę nei 25-ą vietą, kad pakliūtų į olimpiadą? Gal ne žemesnę nei 25-ą vitą? Autoriai, skaitykit ką parašėt!
Atsakyti
0

p
paaiskinimas
2010-09-22 11:10:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ka cia vardint ta komanda,ir taip aisku.Vysnia tevas ir Vysnia sunelis,kuris visad pasiruoses iskovot medali,tik kazkaip pries varzybas pastoviai vidurius susuka ar dar kas atsitinka...Vienu zodziu vysninis pinigu plovimo koperatyvas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų