Nelengvą pergalę pasaulio pirmenybių atrankos turnyre iškovojo Serbijos rinktinė (4-3). Pastaroji svečiuose I grupės mače 74:68 (21:20, 17:14, 19:17, 17:17) pranoko Didžiosios Britanijos atstovus (1-6).

Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei, komandas teskyrė 2 taškai (70:68). Situaciją keitė dvitaškį pataikęs Ognjenas Jaramazas (72:68).

Britams užpulti nepavyko, o tašką susitikime padėjo du taiklūs Danilo Andjuščiaus baudų metimai (74:68).

Nugalėtojams 15 taškų pelnė Dušanas Rističius (11 atk. kam.), 14 pridėjo Danilo Andjušičius, po 10 pasižymėjo Marko Jagodičius-Kuridza ir Aleksa Radanovas.

Pralaimėjusiems 20 taškų surinko Gabrielis Olaseni (7 atk. kam.), 15 pelnė Luke‘as Nelsonas (9 rez. perd.), 10 – Patrickas Whelanas.

I grupėje serbai žengia antri, o britai – paskutiniai, šešti. Grupėje tik latviai jau gali būti ramūs, o serbai dėl bilieto į pasaulio čempionatą dar turės pakovoti.

Tuo tarpu K grupėje pergalę škovojo Bosnijos ir Hercegovinos (5-4) krepšininkai. Pastarieji namuose 83:78 (23:18, 29:20, 10:26, 21:14) po sunkios kovos palaužė Vengrijos (4-5) komandą.

Aikštės šeimininkai trečiajame kėlinyje turėjo net 17 taškų pranašumą (57:40), tačiau intrigos neišvengė. Dar prieš lemiamą kėlinį svečiai sugebėjo persverti rezultatą (62:64).

Galiausiai bosniams pavyko perimti iniciatyvą ir susigražinti persvarą, o pergalę per paskutinę minutę įtvirtino du dvitaškiai paeiliui (83:76).

Nugalėtojams 20 taškų pelnė Kenanas Kamenjas (8/9 dvit., 14 atk. kam., 33 n. b.), 16 įmetė Aleksandaras Lažičius (9 atk. kam.), 14 – Amaras Gegičius (8 rez. perd.). Vengrijos rinktinei 17 taškų surinko Marko Filipovity, 15 prisidėjo Zoltanas Perlas, 13 – Davido Vojvodos sąskaitoje.

K grupėje, kurioje grumiasi ir lietuviai, bosniai žengia ketvirti, o vengrai – priešpaskutiniai, penkti.