Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse svarbią pergalę iškovojo „Barcelona“ futbolininkai. Xavi auklėtiniai sekmadienį namuose 1:0 nugalėjo Madrido „Atletico“ ir aplenkė juos turnyrinėje lentelėje.

Pergalę „Barcelona“ komandai atnešė varžovams vis dar priklausantis Joao Felixas. Nuomos pagrindais katalonų klube žaidžiantis futbolininkas atsidūrė atakos smaigalyje bei perkėlė kamuolį per „Atletico“ vartininką.

Nors jis vis dar turi galiojančią sutartį su „Atletico“ iki 2029 metų vasaros, tai nesutrukdė J. Felixui vaizdžiai atšvęsti savo pelnyto įvarčio.

Antrajame kėlinyje arti tikslo buvo Ralphinha. Visgi, „Barcelona“ žaidėjo smūgis pataikė į vartų virpstą.

80-ąją minutę virpstas jau išgelbėjo „Barcelona“ komandą. Memphis Depay‘us atliko galingą baudos smūgį, kurį varžovų vartininkui pavyko nukreipti į vartų konstrukciją.