„Premier“ lygoje užfiksuotos rezultatyvios lygiosios. „Manchester City“ klubas namuose 3:3 sužaidė lygiosiomis su „Tottenham Hotspur“ futbolininkais.

Rungtynių pradžioje į greitą ataką pabėgo Heung-Min Songas. Atsikratęs gynėjo 6-ąją minutę jis atliko smūgį, kurį varžovų vartininkas lietė, bet nesugebėjo jo sulaikyti leisdamas „Tottenham“ įsiveržti į priekį.

Džiaugsmą korėjiečio veide netrukus pakeitė nusivylimas. Vos po poros minučių varžovams atliekant baudos smūgį būtent H-M. Sonas nukreipė kamuolį į savo vartus.

13-ąją minutę „Man City“ turėjo auksinę progą įsiveržti į priekį. Varžovui praradus kamuolį netoli savo vartų Erlingas Haalandas iš dėkingos situacijos gavo progą mušti į tuščius vartus, bet jam nepavyko pataikyti į vartų plotą.

Sužaidus beveik pusvalandį sužibėjo Jeremy Doku. Baudos aikštelėje suklaidinęs gynėją jis atliko galingą smūgį, bet kamuolys atsitrenkęs iš pradžių į skersinį, o vėliau ir virpstą, sugrįžo aikštę.

Netrukus „Manchester City“ vis tiek pasižymėjo. Po gražaus komandinio žaidimo, keletas perdavimų išvedė Philą Fodeną vieną prieš vartininką, o šis iš arti nukreipė kamuolį į vartus.

35-ąją minutę kamuolys dar kartą pataikė į „Tottenham“ vartų konstrukciją. Šį kartą arti tikslo buvo Julianas Alvarezas.

Antrajame kėlinyje „Tottenham“ kuriam laikui pavyko pristabdyti oponentų puolimą ir patiems sukurti savo progą. Giovanis Lo Celso susikūrė erdvės smūgiui ir jį atliko nepriekaištingai.

Dar kartą į priekį „Manchester City“ įsiveržė 81-ąją minutę, kai baudos aikštelėje šeimininkai surado Jacką Grealishą, o šis nieko nelaukdamas siuntė kamuolį į vartus.

Visgi, išlaikyti persvaros „Premier“ lygos čempionams nepavyko ir šį kartą. Paskutinę reguliaraus laiko minutę Dejanas Kolusevskis aukštai iššokęs pasiekė skersuotą kamuolį ir nuo skersinio pasiuntė jį į vartus.

Per pridėtą laiką „City“ buvo itin nepatenkinti arbitro sprendimu neskirti jiems pranašumo situacijoje, kai po pražangos prieš E. Haalandą šis išvedė J. Grealishą vieną prieš vartininką. Teisėjui nusprendus sušvilpti pražangą, neleidžiant tęsti žaidimo, jam teko išklausyti visos „Manchester City“ komandos priekaištus.