Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

 Sostinės ledo ritulio akademijos treneriai įtemptai ruošiasi vasaros ledo ritulio meistriškumo stovyklai, kuri vyks rugpjūčio 18–22 d. Vilniuje. Šioje stovykloje ledo ritulio žaidėjai ir vartininkai iš visos Lietuvos visą savaitę tobulins savo įgūdžius ledo aikštelėje, o tarp treniruočių mokysis žaidimo teorijos bei bendraus su sporto psichologu.

REKLAMA

Mažųjų ledo ritulio žaidėjų lauks ne tik sunkus darbas, bet ir malonios staigmenos bei bendros šventės. „Norėjome, kad stovykla turėtų išskirtinį ženklą, kuriuo papuoštume stovyklautojų marškinėlius. Bet kai išvydome Svaro kūrinį, supratome, kad akademija gavo gerokai daugiau – talismaną! Munis Akademikas yra vaikas, kuris žaidžia ledo ritulį ir turi svajonę tapti garsiu ledo ritulio žaidėju. Šis talismanas nuo šiol lydės mūsų auklėtinius stovyklose, iškylose, visose varžybose ir treniruotėse“, – pasakojo Sostinės ledo ritulio akademijos steigėjas ir vyriausiasis treneris Artūras Katulis.

REKLAMA
REKLAMA

Uždavėme kelis klausimus Svarui apie jo sukurtą ženklą ir ledo ritulio talismaną Munį.

Kaip kilo idėja panaudoti Munį akademijos stovyklos ženklui?

Munis (angl. munny) – ir žaislas, ir simbolis. Visa ta kūrybinė aura ir istorija, kuri supa Munį, man yra labai jauki, estetiška, žaisminga bei kūrybinga. Munių apipavidalinimą išbandžiau visai neseniai ir tai buvo mano paties komandos „Hockey Punks“ ir „Hockey Girls“ figūrėlės. Kai ėmiausi kurti akademijos stovyklos logotipą, man prieš akis iš lentynos kaip tik šypsojosi „Hockey Punks“ Munis. Tad ir pamaniau – kodėl gi ne? Reikia bandyti.

Kodėl Munis?

Tiesiog be ypatingos priežasties. Ši figūrėlė man patinka visomis prasmėmis ir ji tikrai tinka vaikų sportui.

Kas yra Munis?

Munis yra kūrybos ir fantazijos erdvė.

Ar galėtum daugiau papasakoti apie savo vaizdinę kūrybą?

Vaizdine kūryba susidomėjau labai seniai. Rimčiau ja užsiimu apie penkerius metus ir tai apima labai platų diapazoną nuo sienų apipavidalinimo iki piešinių ant marškinėlių. Aš tiesiog piešiu viską ir visur, kur man įdomu. Aš jų piratas (juokiasi).

REKLAMA
REKLAMA

Tavo kūryba – pomėgis ar darbas?

Tai mano pomėgis. Aš apskritai nieko nedirbu, o pinigus uždirbu iš visų savo gyvenimo pomėgių. Šia prasme esu labai laimingas žmogus.

Kur tavo kūrybinės dirbtuvės?

Pačios pagrindinės – mano galvoje.

Kur semiesi įkvėpimo?

Iš žmonių – jų minčių, darbų; iš kiekvienos gyvenimo minutės.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų