Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Po kilusio skandalo dėl rasizmo, lyčių nelygybės ir seksualinio priekabiavimo NBA klubo Fynikso „Suns“ savininkas Robertas Sarveris  nutarė parduoti klubą.

Po kilusio skandalo dėl rasizmo, lyčių nelygybės ir seksualinio priekabiavimo NBA klubo Fynikso „Suns“ savininkas Robertas Sarveris  nutarė parduoti klubą.

REKLAMA

Kartu parduodamas ir kitas franšizės klubas – WNBA lygoje rungtyniaujanti Fynikso „Mercury“ ekipa.

Praėjusią savaitę R. Sarveris sulaukė griežto NBA komisaro Adamo Silverio verdikto – dėl nustatytų aukščiau minėtų lygos taisyklių pažeidimų jam buvo uždrausta vienerius metus užsiimti bet kokia su NBA susijusia veikla ir lankytis lygos rungtynėse. R. Sarveris taip turėjo sumokėti 10 milijonų JAV dolerių baudą.

Vis tik kilęs ažiotažas privertė 18 metų vadovavusį savininką galutinai trauktis. „Suns“ klubui šiuo metu atstovaujantis Chrisas Paulas ir tokios lygos žvaigždės kaip LeBronas Jamesas ir Draymondas Greenas teigė, kad sankcijos turėjo būti kur kas griežtesnės nei vienerių metų diskvalifikacija. Be to, vienas „Suns“ partnerių „PayPal“ pagrasino nepratęsti rėmimo sutarties, jeigu R. Sarveris liks „Suns“ organizacijoje.

Trečiadienio vakarą Lietuvos laiku „Suns“ savininkas išplatino atvirą laišką.

„Esu tikintis žmogus ir meldžiuosi atleidimo. Tikėjausi, kad NBA komisaro nušalinimas vieneriems metams duos man laiko viską apmąstyti, ištaisyti savo klaidas ir judėti toliau. Tačiau dabartinėje negailestingoje aplinkoje tai neįmanoma. Mano pastarieji veiksmai nusveria visą darbą, ką praeityje padariau dėl Fynikso miesto. Būtent dėl to pradedu „Suns“ ir „Mercury“ pirkėjų paieškos procesą. Tai yra geriausias įmanomas sprendimas, nes noriu, kad miesto žmonės ir abiejų klubų organizacijos būtų laimingos. Tuo metu aš toliau dirbsiu su savimi, kad tapčiau geresniu žmogumi ir galėčiau prasmingai prisidėti prie mūsų bendruomenės“, – rašė R. Sarveris.

„Suns“ savininku amerikietis buvo 18 pastarųjų metų.

Fynikso ekipa du pastaruosius sezonus laimėjo NBA reguliarųjį sezoną ir yra viena pagrindinių favoričių kovoje dėl titulo 2022–2023 m. sezone.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų