Finikso „Suns“ krepšininkai įpusėjo kelionę NBA čempionų titulo link – antrose finalo rungtynėse namie jie 118:108 (25:29, 30:16, 32:33, 30:30) įveikė Giannio Antetokounmpo tempiamą Milvokio „Bucks“.

„Suns“ finalo serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:0. Dabar serija persikels į Milvokį.

Rungtynes stebėjo beveik pilna arena – 16,5 tūkst. žmonių.

Mačo lūžis įvyko tarp antrojo ir trečiojo kėlinio – kai rezultatas dar buvo lygus 41:41, šeimininkai laimėjo septynių minučių atkarpą 24:9 ir susikrovė didžiausią turėtą 15 taškų persvarą, kurios užteko iki pat susitikimo pabaigos.

Arčiausiai „Bucks“ buvo pavykę priartėti iki 6 taškų, bet „Suns“ vis rasdavo atsakymą į bet kokį varžovų mėginimą įnešti dar daugiau intrigos.

Nugalėtojų gretose ryškiausiai spindėjo Devinas Bookeris – 31 taškas ir 7 tritaškiais iš 12. Mikalas Bridgesas pridėjo 27 taškus, Chrisas Paulas – 23 ir 8 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“ ekipos neišgelbėjo graiko G. Antetokounmpo pasirodymas – 42 taškai ir 12 atkovotų kamuolių. 20 taškų graikas surinko vien per trečią kėlinį.

Milvokio ekipa šiame mače realizavo tik 9/31 tritaškių (29 proc.), kai „Suns“ buvo žymiai tikslesni – 20/40 (50 proc.).

„Suns“: D. Bookeris 31, M. Bridgesas 27, Ch. Paulas 23, J. Crowderis 11 (10 atk. kam.), D. Aytonas 10 (11 atk. kam.).

„Bucks“: G. Antetokounmpo 42 (12 atk. kam.), J. Holiday 17, P. Connaughtonas 14, Kh. Middletonas 11.