Beveik po mėnesio pertraukos į Eurolygos kovas sugrįžęs Kauno „Žalgiris“ (3/14) nesugebėjo iškovoti pergalės Miunchene – 65:74 (15:16, 18:18, 21:27, 11:13) nusileido „Bayern“ (8/11) ekipai.

Tai – ketvirta iš eilės „Žalgirio“ nesėkmė Eurolygoje. Kauniečiai toliau tūno pačiame turnyrinės lentelės dugne.

„Žalgiris“ sunkiai pradėjo rungtynes – per pirmą kėlinį suklydo net penkis kartus ir realizavo vos 6/19 metimų iš žaidimo, tačiau atsiliko tik tašku. Antrame kėlinyje Josho Nebo ir Tai Websterio tandemo įkvėptas „Žalgiris“ vienu metu pirmavo 8 taškais, bet Vladimiras Lučičius smeigė du tolimus metimus, dar vieną pridėjo Andreas Obstas ir įpusėjus mačui vokiečiai turėjo tą patį minimalų pranašumą.

Po pertraukos bavarai jau buvo akivaizdžiai geresni – susikurdavo daug geresnes progas metimams ir pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą. Tiesa, nors „Žalgiris“ strigo ir daugumą metimų atlikdavo iš sunkių padėčių, bet išliko kovoje iki ketvirto kėlinio.

Šį „Bayern“ pradėjo galingai – pataikė tris tritaškius iš eilės ir nutolo 14 taškų pranašumu ir šį jau išsaugojo iki mačo pabaigos.

Nors ir laimėjo kovą dėl kamuolių 33:27, bet kauniečiai pataikė tik 4 iš 19, kai varžovai – net 11 iš 29.

„Žalgiris“ paskutines rungtynes Eurolygoje buvo sužaidęs dar praėjusių metų gruodžio 17 d., o vėliau tvarkaraštį sujaukė koronaviruso atvejai varžovų komandose.

Ši savaitė Eurolygoje turėjo būti dviguba, bet tokia nebus – ketvirtadienį numatytas „Žalgirio“ mačas namuose su Belgrado „Crvena Zvezda“ taip pat buvo nukeltas.

Tai buvo antrasis „Žalgirio“ ir „Bayern“ susirėmimas šiame sezone – pirmą akistatą Kaune dramatiškai 75:73 taip pat laimėjo „Bayern“.

„Žalgiris“: J. Nebo 14 (9 atk. kam.), T. Websteris (1/6 trit.) ir L. Lekavičius po 10, M. Blaževičius 7, A. Milaknis ir T. Cavanaugh po 5, E. Ulanovas 4, N. Giffey, P. Jankūnas ir M. Kalnietis po 3, J. Strelniekas 1.

„Bayern“: O. Jaramazas 16, V. Lučičius 12, A. Obstas ir A. Rubitas po 11, C. Waldenas 9.