Marijampolės „Sūduva“ šiemet baigė pasirodymą Europoje. Lietuvos klubas ketvirtadienį vakare atsakomosiose UEFA Europos Konferencijų lygos antrojo atrankos etapo rungtynese išvykoje 0:1 (0:10) pralaimėjo danų „Viborg“ klubui.

Pirmajame mače prieš savaitę Marijampolėje svečiai buvo laimėję irgi 1:0.

Šio vakaro vienintelį įvartį marijampoliečiai prasiledo neįtikėtinai greitai. Varžovų saugas Ibrahimas Saidas sužaidus vos 17 sekundžių tiksliu smūgiu nuo baudos aikštelės linijos išvedė šeimininkus į priekį.

„Viborg“ tempo nemažino ir dar kelis sykius pavojingai smūgiavo, bet vis pritrūkdavo tikslumo. „Sūduva“ per pirmąjį kėlinį atrodė blankiai ir nesugebėjo sukurti rimtesnių progų prie varžovų vartų.

Po pertraukos vaizdas aikštėje per daug nepasikeiė. „Viborg“ kontroliavo kamuolį, kartą dar pataikė į skersinį.

„Sūduva“ sugebėjo atlikti keletą pavojingų smūgių, bet to buvo maža. Galiausiai finalinis mačo teisėjo švilpukas paskelbė „Viborg“ ekipos pergalę 1:0.

Kaip minėta, marijampoliečiams žygis Europoje šiemet jau baigėsi, o Danijos ekipa kitame atrankos etape žais su „B36 Torshavn“ (Farerų salos) ir „Tre Fiori“ (San Marinas) poros nugalėtojais. Pirmąjį mačą 1:0 namuose laimėjo „B36 Torshavn“.