„Sūduvos“ atakų nesustabdė ir klaipėdiečiai

Lietuvos čempionai Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai šiemet iškovojo penktąją pergalę. A lygos 6 turo rungtynėse namie marijampoliečiai 2:1 palaužė Klaipėdos „Atlanto“ komandą.

„Sūduvos“ trenerių štabas prieš rungtynes pažymėjo, kad „Atlanto“ gynyba šiemet gerokai patikimesnė. Visgi šeimininkai nuo pirmųjų minučių užspaudė varžovus ir „Atlanto“ vartininką Pavelą Doroševą apipylė smūgių kruša.

Pirmasis įvartis krito 15-ąją minutę, o „Sūduva“ tradiciškai pasižymėjo po standartinės situacijos. Andro Švlrjuga išmetė kamuolį iš užribio, Alassane’as N’Diaye galva nukreipė jį arčiau vartų. Ten Karolis Laukžemis krūtine numetė kamuolį Josipui Tadičiui ir kroatas šią kombinaciją baigė įvarčiu – 1:0.

Pasižymėjusi „Sūduva“ nurimo, tuomet galimybių atakuoti atsirado ir klaipėdiečiams. Realiausią progą susikūrė Donatas Kazlauskas. Kėlinio pabaigoje jis perėmė kamuolį iš Gersono Acevedo, bet prasiveržęs arčiau vartų, smūgiavo virš skersinio.

Antrajame kėlinyje „Atlanto“ treneris Algimantas Briaunys į kovą vietoje blankiai žaidusio puolėjo Edvino Baniulio metė Vicę Kendešą. Šis kroatas, kartu su D. Kazlausku, „Atlanto“ atakoms bandė įpūsti ugnies, bet „Sūduvos“ žaidėjai gynėsi patikimai.

Puiki „Sūduvos“ kontrataka 69-ąją minutę baigėsi įvarčiu, kai po Karolio Laukžemio perdavimu stipriu smūgiu vienu lietimu pasižymėjo Ovidijus Verbickas (2:0).

„Atlanto“ viltys atgijo 80-ąją minutę. Tuomet Marius Papšys pabėgo į priekį ir nepagailėjo perdavimo D. Kazlauskui, kuris tokia proga pasinaudojo – 2:1.

Dar po penkių minučių už antrąjį įspėjimą iš aikštės pašalintas „Sūduvos“ gynėjas Semiras Kerla. Vis tik likę mažumoje marijampoliečiai nepasimetė ir išsaugojo pergalingą rezultatą.

Marijampolės komanda dar labiau sutvirtino savo, kaip A lygos lyderės, pozicijas. O paskutinėse 6 turo rungtynėse šeštadienį susirungs Vilniaus „Žalgiris“ ir „Trakai“.