Šturmaną Dakaro dykumoje palikęs pilotas: „Tai jis mane paliko, be jo nebegalėjau tęsti lenktynių“

Dakaro ralio 11-ajame etape lengvųjų bagių kategorijoje važiavę ispanai Ricardo Ramilo Suarezas ir Xavieras Blanco Garcia 170-ajame kilometre įsivėlė į konfliktą ir apsižodžiavo.

X.Blanco Garcia galiausiai nusprendė išlipti iš automobilio ir atsisakė į jį grįžti. R.Ramilo Suarezas tada tiesiog nuvažiavo tolyn, paliko savo šturmaną dykumoje ir bandė vienas atvažiuoti iki finišo, tačiau vėliau suprato, kad vienas nebegali tęsti lenktynių ir pasitraukė iš ralio.

„Nebenorėjau rizikuoti savo gyvybe, nes jis vairavo labai pavojingai. Išlipau ir pasakiau, kad nebevažiuosiu kartu, jei jis toliau vairuos taip pavojingai. Tada jis pasakė, kad galiu pasilikti dykumoje ir tiesiog nuvažiavo. Su šituo veikėju turėjome ieškoti bendros kalbos 15 dienų. Jei matėte vaizdo įrašus, turbūt suprantate apie ką aš kalbu“, - sakė X.Blanco Garcia.

Laimei, šturmanas iš bagio spėjo pasiimti keletą asmeninių daiktų ir satelitinį telefoną. Tai jam leido išsikviesti pagalbą.

„Jis mums paskambino, pasakė, kur yra ir aš su mechaniku išvažiavome jo pasiimti. Xavi sakė, kad pilotas vairavo labai prastai ir rizikavo jų abiejų gyvybėmis. Xavi išlipo, o pilotas jį paliko dykumoje“, - „Marca“ aiškino komandos vadovas Eudaldas Noe.

Tuo tarpu R.Ramilo Suarezas „Deportes Cuarto“ dienraščiui pateikė kitokią versiją: „Viskas ne taip, kaip Xavi pasakoja. Visų pirma, tai nebuvo dykuma, tai buvo kelias. Jis mane paliko be satelitinio telefono ir be telefono kroviklio. Vienas atvažiavau į kitą kontrolės punktą ir ten supratau, kad vienas negaliu tęsti lenktynių. Tai jis mane paliko, o ne aš jį“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų