Dakaras pareikalavo pirmosios aukos: mirė prancūzų motociklininkas

Dakare kasmet sportininkai patiria įvairių traumų, kai kada šis ralis pareikalauja ir žmonių gyvybių. Taip nutiko ir šiemet. Organizatoriai penktadienio rytą paskelbė, kad pakeliui į ligoninę mirė prancūzas Pierre`as Cherpinas.

Motociklininkas greta Arūno Gelažninko varžėsi „vienišių“ klasėje.

52 metų prancūzas trasoje krito dar sepintame greičio ruože sausio 10-ąją. Motociklininkas krito ir buvo rastas jau be sąmonės.

Jam buvo suteikta pagalba, sraigtasparnis nugabeno į ligoninę. Vyras buvo patyręs rimtą galvos traumą, tad jam medikai sukėlė dirbtinę komą bei atliko operaciją.

Pranešama, kad kiek pagerėjus būklei nuspręsta lenktyninką skraidinti į Prancūziją, tačiau kelionės metu sportininko gyvybė užgęso.

P.Cherpinui tai buvo ketvirtasis Dakaras karjeroje. Pirmą kartą jame jis dalyvavo 2009 m., kai Dakaras pirmą kartą vyko Pietų Amerikoje.

Sportininkas dalyvavo „vienišių“ klasėje, į kurią sugrįžo ir 2012 m. Trečią kartą P.Cherpinas į Dakarą sugrįžo 2015 m., tačiau tada jis susidūrė su variklio gedimu ir neužbaigė lenktynių.

Po šešerių metų, P.Cherpinas sugrįžo į Dakar ir taip pat dalyvavo „vienišių“ klasėje. Kaip teigė pats lenktynininkas, sugrįžti į Dakar jį paskatino smalsumas atrasti naują žemyną.

Po 6-ojo greičio ruožo P.Cherpinas bendroje motociklų įskaitoje buvo 77-as, o „vienišiuose“ – 22-as iš 23 tuo metu dar likusių dalyvių.

Verslininkas ir buriavimo entuziastas neturėjo ambicijų laimėti Dakaro, o norėjo tiesiog išgyventi nuotykį, nesijaudindamas dėl podiumo: „Aš esu mėgėjas, nenoriu laimėti, bet noriu pamatyti naujus peizažus, kurių niekada nebūčiau turėjęs galimybę pamatyti. Viskas labai jaudina: važiuoti dviračiu, gyventi savo aistra, geriau pažinti save“.

Primename, kad praėjusiais metais Dakaro metu mirė du motociklininkai: portugalas Paulo Goncalvesas ir olandas Edwinas Straveras.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų