Sydney McLaughlin atliko dar vieną stulbinantį bėgimą, kai beveik trimis ketvirtadaliais sekundės pagerino savo pasaulio rekordą ir laimėjo 400 m barjerinio bėgimo auksą pasaulio čempionate.

22-ejų amerikietė paliko savo varžoves užnugarį, nes atkarpą įveikė per 50,68 sekundės ir sumušė savo birželį pasiektą rekordą – 51,41 sekundės.

Kitus medalius iškovojusios sportininkės liko toli nuo čempionės. Olandė Femke Bol finišavo per 52,27 sek., o amerikietė Dalilah Muhammad – per 53,18 sek.

McLaughlin teigė, kad gerbėjų ir šeimos buvimas po to, kai pandemijos metu sportavo už uždarų durų, padėjo jai pakilti į naujas aukštumas.

„Paskutiniai 100 metrų buvo tikrai skausmingi, bet esu dėkinga už tokią minią“, – pridūrė ji.

„Buvo visiškai nerealu turėti savo šeimą tribūnose. Niekada jų nebuvau subūrusi kartu vienoje vietoje."

Už dar kartą pagerintą pasaulio rekordą sportininkei atiteko 100 tūkst. JAV dolerių čekis.