Stephenas Curry tapo naujuoju NBA tritaškių karaliumi ir atvedė Oklando „Warriors“ (23/5) į pergalę.

Steve’o Kerro auklėtiniai svečiuose 105:96 (24:24, 23:24, 24:16, 34:32) įveikė Niujorko „Knicks“ (12/16) ekipą.

S.Curry pagal pataikytus tritaškius aplenkė NBA legendą Ray Alleną, kuris per karjerą sumetė net 2973 tolimus metimus ir tapo absoliučiu lyderiu.

„Warriors“ žvaigždė rekordą pagerino dar pirmajame kėlinyje ir tada atšventė kartu su arenoje dvikovą stebėjusiu R.Allenu bei komandos nariais.

Dvikovą arenoje taip pat stebėjo ankstesnis rekordininkas Reggie Milleris.

„Warriors“ lyderis dabar yra pataikęs iš viso 2977 tritaškių ir tai jis padarė vos per 789 rungtynes. Tuo tarpu R.Allenas ankstesnį rekordą užfiksavo per 1300 rungtynių.

S.Curry iš viso per 35 minutes pelnė 22 taškus, atkovojo tris kamuolius ir atliko tris rezultatyvius perdavimus. Jis pataikė penkis tritaškius iš 14.

„Knicks“ komanda šiame mače realizavo vos 36 proc. metimų ir pralaimėjo ketvirtą kartą iš eilės.

Visą paskutinį kėlinį pirmavo „Warriors“ ir vienu metu turėjo 12 taškų pranašumą. Jį susikrauti padėjo visus paskutinius tris tritaškius pataikęs S.Curry.

Niujorko klubui dėl COVID-19 protokolo nepadėjo RJ Barrettas, Obi Toppinas ir Quentinas Grimesas.

„Warriors“: Stephenas Curry 22, Jordanas Poole’as 19, Andrew Wigginsas 18, Nemanja Bjelica 14.

„Knicks“: Julius Randle’as 31, Derrickas Rose’as 15, Alecas Burksas 14, Immanuelis Quickley 12.