Stanionis prieš būsimą kovą: „Galbūt pamatysite daugiau bokso“

 26-erių lietuvis Eimantas Stanionis (12-0-0, 9 nokautai) jau ankstyvą balandžio 11 d. rytą kausis 31-erių Thomasu Dulorme (25-4-1, 16 nokautų) iš Puerto Riko.

Ketvirtadienį nuotoliniu būdu vykusioje spaudos konferencijoje E.Stanionis kalbėjo apie pasiruošimą, spaudimą tapti pirmuoju čempionu iš Lietuvos ir užsiminė apie naujoves, kurias galbūt pamatysime būsimoje kovoje.

Spaudos konferencijos vedėjas iš pradžių paklausė E.Stanionio, ar jis jaučiasi tame pačiame lygyje, kaip ir pagrindinėje vakaro kovoje, toje pačioje svorio kategorijoje prieš Sergejų Lipinets (16-1-1) kovosiantis Jaronas Ennisas (26-0): „Žinoma. Tai, kad jis kovoja pagrindinėje vakaro kovoje nereiškia, kad jis yra kitoks. Jis turi stiprų varžovą, aš taip pat turiu stiprų varžovą“.

Ar jūsų pasiruošime šiai kovai nebuvo problemų?

Viskas vyko gerai, kiekvieną kartą dirbu sunkiai. Visą laiką būnu pasiruošęs, turėjau gerą pertrauką nuo paskutinės kovos, visada buvau sportinėje formoje, nes šiais laikais niekada nežinai, kas gali įvykti ir galbūt sulauksi skambučio.

Niekada nėra buvę čempiono iš Lietuvos. Ar jaučiate daugiau spaudimo, jog galite tapti pirmuoju tai padariusiu žmogumi iš Lietuvos?

Taip, jaučiu šiek tiek spaudimo, nes mano šalis tikrai mane stebi ir stovi už manęs, bet jeigu tai įvyktų, būtų beprotiška.

Turite 4 pergalių seriją nokautais. Ar svarbu jums nokautuoti būsimą varžovą?

Žinoma. Mes kuriame pramogą, žmonės perka bilietus, žiūri kovą, todėl turime padaryti geriausią, ką galime, o ne tik ateiti ir pasiimti čekio. Atiduosiu visas jėgas ir širdį. Nesvarbu, kaip viskas klostysis, bet jeigu padarysiu viską, ką galiu geriausio ir atiduosiu visą širdį, būsiu laimingas bei būsiu nugalėtojas.

Th.Dulorme yra labai patyręs. Ką galime tikėtis pamatyti iš jūsų naujo?

Visi klausimai bus atsakyti šeštadienį. Nors atrodo, kad žinau, kokiame lygyje esu ir ką galiu, bet dabar pamatysime ringe, kaip aš galiu susitvarkyti.

REKLAMA

Jeigu laimėsite, kas jūsų laukia toliau? Ar jaučiate, kad būsite arti titulinės kovos?

Man nesvarbu, kas stos prieš mane, aš eisiu ir kovosiu. Visada einu tam, kad parodyčiau, ką turiu geriausio.

Ar pasiruošimas ir svorio metimas yra kitoks, kai esate „burbule“?

Šiek tiek sunkiau, bet kai esi profesionalas, tu žinai, kaip tai daryti. Viskas yra gerai.

Dominavote prieš beveik visus savo varžovus. Ar galbūt šioje kovoje galime tikėtis ir kažko, ko dar neparodėte ankstesnėse kovose?

Galbūt. Galbūt pamatysite daugiau bokso, daugiau mano įgūdžių, o ne tik ėjimą į priekį ir daužymą. Kažkas kitokio tikrai bus.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų