Europos čempionato D grupėje lenkai pademonstravo solidų žaidimą, kurio dėka Lenkijos rinktinė įsirašė antrąją pergalę Senojo žemyno pirmenybėse. A. J. Slaughterio vedamiems lenkams 85:76  (23:16, 16:17, 29:23, 17:20) Prahoje pavyko įveikti Izraelio atstovus.

Lenkai nuo varžovų pabėgo pakankamai anksti ir pirmajame kėlinyje po A. J. Slaughterio taškų pirmavo 19:12.

Šį nedidelį, bet turimą pranašumą lenkams sekėsi išlaikyti viso mačo metu, o trečiajame kėlinyje skirtumas tarp komandų ūgtelėjo ir iki 14 taškų (58:44).

Yamas Madaras individualiu spurtu grąžino Izraelį į rungtynes, tačiau perlaužti mačo eigos nepavyko.

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas svyravo apie dviženklę ribą ir lenkai triumfavo be didesnių nesklandumų, o Izraelio rinktinė praktiškai vertėsi be savo žvaigždės.

Iki šiol žibėjęs Deni Avdija buvo sunkiai atpažįstamas – 28 minutės, 3 taškai (0/2 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 0/2 baudų metimų), 8 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, blokas, 2 pražangos, 3 klaidos bei 5 naudingumo balai.

Tuo tarpu mačo MVP tapo A. J. Slaughteris – 32 minutės, 24 taškai (3/6 dvitaškių, 6/11 tritaškių), po 2 atkovotus ir perimtus kamuolius, 5 rezultatyvūs perdavimai, pražanga bei 25 naudingumo balai.

D grupėje taip pat varžosi Serbija (2/0), Suomija (1/1), Čekija (0/2) ir Nyderlandai (0/2).

Lenkijos rinktinė: A. J. Slaughteris 24 (5 rez. perd.), Aleksanderis Balcerovskis 17, Aaronas Celas 13 (4 rez. perd.), Mateušas Ponitka 11 (9 atk. kam., 7 rez. perd., 1/5 trit. met.).

Izraelio rinktinė: Yovelis Zoosmanas 18, Yamas Madaras 17 (3 rez. perd.), Tamiras Blattas 10 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), ....., D. Avdija 3 (8 atk. kam., 3 rez. perd.).