Skirtingai finišavusios Lietuvos dvivietės: moterys tikėjosi geriau, vyrai karščio nekaltino

Pirmieji Lietuvos sportininkai stojo prie starto linijos Tokijo olimpinėse žaidynėse, kurios oficialiai bus atidarytos tik kiek vėliau. Moterų porinė dvivietė Milda Valčiukaitė ir Donata Karalienė sėkmingai įveikė 2000 m atranką ir žengė į pusfinalį, tačiau vyrams nepasisekė.

Moterys trasą įveikė per 6 min. 50 sek. ir 38 sek. Jas aplenkė tik nyderlandų sportininkės, distanciją nuplaukusios 0,48 sek. greičiau.

„Tikėjomės šiek tiek geriau, džiaugiamės, kad iš karto žengėme į kitą etapą, nereikės startuoti rytoj. Kai ką padarėme gerai, kai ko pritrūko. Bandysime iki pusfinalio pasitaisyti.

Norėjome išeiti geriausiomis pozicijomis, finiše pralošėme, idealiu variantu norėjome laimėti“, – po finišo sakė jos.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvos irkluotojų atrankos plaukimai

Tokijuje – 32 laipsniai karščio, o oro drėgmė siekia net 69 procentus.

„Įtakos tikrai visiems daro, – apie orą sakė lietuvių pora. – Bet šiemet turėjome mažai varžybų ir tas tikrinimasis su kitomis komandomis yra abstraktus. Pavasarį viskas atrodė vienaip, o olimpinėse žaidynėse viskas kitaip“.

M. Valčiukaitės ir D. Karalienės startą pamatykite čia:

Visiškai kitaip startas žaidynėse susiklostė vyrų porinei dvivietei – Saulius Ritter ir Aurimas Adomavičius finišavo ketvirti savo plaukime, nuo lyderių atsilikę net 14,8 sek.

Šeštadienį jie startuos paguodos plaukime ir sieks bilieto toliau dar kartą.

„Prie karščio jau įpratę, nelabai trukdė. Bet antroje distancijos pusėje nesuirklavome taip, kaip galėjome. Bandysime rytoj geriau. Manau, kad pritrūko keletos treniruočių, kad pilnai nušlifuotume techniką, pajaustume vandenį“, – sakė A. Adomavičius.

„Pirma distancijos pusė parodė, kad galime būti konkurencingi, bet antroje teko pripažinti, kad varžovai buvo stipresni“, – antrino ir S. Ritter.

S. Ritter ir A. Adomavičiaus startą galite pamatyti čia:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų