Skiepą nuo COVID-19 gavęs Berankis: jei yra galimybė tai padaryti anksčiau – kam vengti?

Ketvirtadienį Vilniuje pirmąja vakcinos nuo COVID-19 doze buvo paskiepyta antroji Tokijo olimpinių ir paralimpinių žaidynių rinktinių kandidatų, jų trenerių ir medikų grupė.

11

„Norėjau pasiskiepyti, kad nesusirgčiau ir liga nepakirstų kojų sportuojant. Vakcinuotis vis tiek reikės, todėl jei yra galimybė tai padaryti anksčiau – kam vengti?“ – sakė tenisininkas Ričardas Berankis. 

Vyriausybės nutarimu į prioritetinį vakcinuojamų asmenų sąrašą įtraukti sportininkai ir jų komandos nariai buvo suskirstyti į dvi grupes. Pirmoji grupė, kurią sudarė 82 asmenys, buvo paskiepyta vasario 11 dieną.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Skiepijami Tokijo žaidynių kandidatai.

Ketvirtadienį buvo skiepijami bokso, teniso, tinklinio, lengvosios atletikos, baidarių ir kanojų irklavimo, irklavimo, imtynių, žirginio sporto, krepšinio, stalo teniso ir buriavimo sporto šakų atstovai, paralimpinėms žaidynėms rengiami sportininkai, jų treneriai ir medikai. Iš viso – 73 asmenys.

Iš viso nuo COVID-19 planuojama paskiepyti 290 olimpinių ir paralimpinių rinktinių kandidatų, jų trenerių ir medikų. Dėl treniruočių bei varžybų grafiko negalėjusieji prisijungti prie pirmųjų dviejų grupių bus skiepijami atskirai.

Paskiepyti asmenys antrąją „AstraZeneca“ vakcinos dozę turėtų gauti po 35 dienų. 

Tokijo olimpinių ir paralimpinių žaidynių rinktinių kandidatai, jų treneriai bei medikai į prioritetinį skiepijamų asmenų sąrašą buvo įtraukti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos teikimu.

Tokijo olimpinės žaidynės vyks liepos 23 – rugpjūčio 8 dienomis.

 


Rašyti komentarą...
A
AiAi
2021-02-25 13:58:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nebepaveiks tokia supuvusi jūsų reklama. Amerikos mokslininkai viešai paskelbė, kad kovidas yra gripas. Ištyrę kovidu sergančius žmones, rado tik gripo virusą ir nieko daugiau. Melas išlindo. Tai nuo ko tada skiepija žmones? Gripo skiepas jau yra. Tai gal vykdo genocidinį žmonių naikinimo planą? Akivaizdu!
Atsakyti
-1

w
wtf
2021-02-25 14:57:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Susikalei dozę ir džiaukis,ko rėki visam pasauliui,ar dar primokėjo už straipsnį?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų