Miuncheno „Bayern“ (1/5) komanda buvo vienintelė, kuri Eurolygoje neiškovojo pergalės. Ši serija pagaliau buvo nutraukta. Namų tvirtovėje Vokietijos ekipa 81:78 (18:18, 20:21, 24:22, 19:17) skėlė antausį Stambulo „Anadolu Efes“ (2/4) klubui.

Susitikimas prasidėjo labai lygiai, nors Vasilije Micičius ir Ante Žižičius bandė vesti į priekį „Anadolu Efes“ – 28:25. Vis tik Vladimiras Lučičius persvėrė rezultatą (33:32) ir „Bayern“ stengėsi minimaliai perimti iniciatyvą – 38:37. Tritaškiais keitėsi V.Micičius ir Andreasas Obstas, lygi kova tęsėsi. Po trijų kėlinių buvo aišku, kad didžiausia įtampa – dar prieš akis – 62:61.   Ketvirtą kėlinį tritaškiais pradėjo Andreasas Obstas ir Cassiusas Winstonas – 68:61.

Nors „Anadolu Efes“ protarpiais bandė naikinti deficitą, bet priartėti labiau nepavyko. Baudų metimų serija leido „Bayern“ pirmauti 74:65, o kėliniui beveik įpusėjus skirtumas buvo dviženklis – 77:67. V.Micičius priminė apie save: sumetė baudas ir smeigė tritaškį, kuris gerokai apkarpė deficitą – 74:77. Liko 4 minutės, svarbius taškus rinko Eliasas Harrisas (80:74), bet Elijah Bryantas taip pat buvo taiklus, tad Andrea Trinchieri prašė pertraukėlės.

Nors „Bayern“ buvo arti pergalės, likus 26 sek. metimą realizavo W.Clyburnas (78:80), o C.Winstonas įmetė vieną baudą iš dviejų – 81:78. Po minutės pertraukėlės pro šoną šovė W.Clyburnas, V.Micičius, tad „Anadolu Efes“ šansu nepasinaudojo. Liko jau tik 5 sek., per kurias čempionai neišsigelbėjo.

„Bayern“: Cassiusas Winstonas 16 (7 rez. perd., 3/9 trit.), Isaacas Bonga 12 (8 atk. kam., 17 n.b.), Eliasas Harrisas 10, Nickas Weileris-Babbas ir Vladimiras Lučičius – po 9.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 24 (4/10 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Willas Clyburnas 21 (7 atk. kam.), Ante Žižičius 11, Elijah Bryantas 8 (8 atk. kam.), Tiboras Pleissas 6.