Silva sulaukė sankcijų už žinutę socialiniame tinkle

„Manchester City“ saugas Bernardo Silva sužinojo, kokios bausmės sulaukė už rasistišką žinutę savo komandos draugui Benjaminui Mendy.

B. Silva rugsėjį įkliuvo į Anglijos futbolo asociacijos akiratį, kuomet savo žinute „Twitter“ paskyroje, galimai rasistiškai įžeidė savo komandos draugą Benjaminą Mendy. B. Silva socialiniame tinkle paskelbė B. Mendy jaunystės nuotrauką, prie kurios taip pat pridėjo ispaniškų šokoladinių saldainių „Conguitos“ nuotrauką ir parašė: „Spėk, kas?“

Reikia pabrėžti, kad pats B. Mendy dėl to visiškai neįsižeidė ir atsakydamas į nuotraukas pajuokavo, kad B. Silva dabar „pirmauja rezultatu 1:0“. Visgi šios nuotraukos sulaukė didelio socialinio tinklo vartotojų nepasitenkinimo ir buvo tiriamas dėl rasizmo.

B. Silva šį pranešimą jau ištrynė ir netgi pasipiktino dėl to, kaip ši situacija išsirutuliojo: „Šiomis dienomis negalima net su draugais pajuokauti“.

Anglijos futbolo asociacija į tai sureagavo griežtai ir paaiškino savo poziciją: „Net ir geraširdiški pajuokavimai įtraukiant rasistinius stereotipus niekuomet nėra priimtini. Mes esame šokiruoti, kad žmogus, kuris yra pavyzdys milijonams, nesugeba suprasti, koks jo įrašas yra diskriminuojantis“.

Dabar paaiškėjo, kad Portugalijos futbolininkas sulaukė tiek piniginės baudos, tiek diskvalifikacijos. Jis dėl savo veiksmų turės praleisti vienerias rungtynes bei sumokėti 50 tūkst. svarų sterlingų dydžio baudą.

B. Silvai taip pat teks išklausyti ir specialius mokymus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų