Trijų pralaimėjimų seriją Eurolygoje nutraukė Monako „AS Monaco“ (3/3) komanda su Donatu Motiejūnu. Lietuvio klubas namuose 70:62 (21:12, 20:24, 15:17, 14:9) pranoko Belgrado „Crvena Zvezda“ (2/4) krepšininkus, kuriems tai buvo trečiasis kluptelėjimas paeiliui.

27 minutes rungtyniavęs D.Motiejūnas pelnė 14 taškų (6/9 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas, padarė 2 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko 21 naudingumo balą.

Tai buvo geriausios lietuvio rungtynės šį sezoną Eurolygoje.

Aikštės šeimininkai galingai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje po spurto 8:0 šoko į priekį (18:10).

Antrajame kėlinyje skirtumas buvo išaugęs iki dviženklio (29:17). Vis dėlto, serbai buvo kovingi ir sugebėjo priartėti iki minimumo (31:30).

Galiausiai po didžiosios pertraukos Belgrado krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai (41:45).

Ketvirtajame kėlinyje virė nuožmi kova ir po penkių taškų be atsako Monako klubas sugebėjo kiek atsiplėšti (65:59).

Serbai dar mėgino kabintis rungtynių pabaigoje, tačiau taiklūs Alpha Diallo baudų metimai ir Mike‘o Jameso dvitaškis galutinai padėjo tašką susitikime – 70:62.

„AS Monaco“: Alpha Diallo 19 (7/8 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 28 n. b.), Donatas Motiejūnas 14 (8 atk. kam.), Danilo Andjušičius 12, Donta Hallas 9, Mike‘as Jamesas 8.

„Crvena Zvezda“: Nate‘as Woltersas 18 (8/9 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), Nikola Kaliničius 14, Ognjenas Kuzmičius 10 (7 atk. kam.), Ognjenas Dobričius 8.