Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmiausiai norėčiau pastebėti, kad savęs puikiu pokerio žaidėju nelaikau. Buvau apžaistas tūkstančius kartų, o kai kurie mano priešininkai tai daro nuolatos. Neretai užtiltinu, sužaidžiu prastas partijas, per daug lošiu, per daug geriu ir darau dar be galo daug kitų klaidų. Tačiau man nusišypsojo sėkmė pažinoti kai kuriuos išties puikius pokerio meistrus. Tai savybės, kurias jie visi turi.

REKLAMA

Patirtis

Tai bene svarbiausias atributas, būtinas tikrai puikiam pokerio žaidėjui. Neįmanoma tapti tokiu, nepraleidus tūkstančių valandų prie stalo, žaidžiant milijonus rankų. Tačiau dėl internetinio pokerio dinamikos, leidžiančios sužaisti šimtus rankų per valandą, įgyti tokią patirtį dabar galima greičiau, nei bet kada anksčiau. Norėdamas tapti geru pokerio žaidėju privalai šiam žaidimui paskirti bent 10 tūkstančių valandų.

Protas

Aukščiausiuose lygiuose visų žaidėjų patirties lygis ir žaidimo išmanymas būna apylygūs. Tik tas, kuris gali prisitaikyti prie oponentų greičiausiai ir nuspėti, kaip prisitaikyti bando priešininkai, gali pakilti į pačią viršūnę. Kartais tai vadinama lygiavimusi.

Noras ir pasiryžimas mokytis

Nesvarbu, kiek tu žaidi, pajėgesniu žaidėju netapsi, jei nepradėsi aktyviai mąstyti apie savo priešininkų veiksmus, vertinti jų sprendimus. Be to, taip pat turi nuolat susipažinti su geresnių už tave žaidėjų pokerio strategijomis skaitydamas knygas, žiūrėdamas mokomąsias vaizdo medžiagas, bendraudamas ir diskutuodamas apie sužaistas rankas su draugais.

REKLAMA
REKLAMA

Sugebėjimas suvaldyti emocijas

Žaidžiant pokerį visuomet svarbu turėti logišką priežastį savo veiksmams. Mūsų emocijos nėra pasirengusios susidurti su tikimybe ir atsitiktiniu faktoriumi – dviem be galo svarbiais pokerio elementais. Sugebėjimas suvaldyti savo emocijas ir kartais sužaisti jomis logiškai yra viena sudėtingiausių pokerio žaidėjo užduočių.

Bendravimo įgūdžiai

Norint tapti puikiu žaidėju labai svarbu turėti plačią pokerio aplinką. Tai leis tau patekti į geriausius žaidimus ir tapti draugais su stipriausiais žaidėjais, kurie ateityje padės tau tobulėti.

Nesveikas ryžtas lošti

Kad būtum tikrai puikus pokerio žaidėjas, privalai būti pasiryžęs pasinerti į lošimą. Turi būti pasiryžęs su geresniais už save žaidėjais kovoti prie didesnių nei tau įprasti statymų. Pasiekus tam tikrą lygį tai vienintelis kelias tolesniam tobulėjimui. Tačiau turiu perspėti, kad šis kelias gali labai brangiai kainuoti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų