savybės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „savybės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „savybės“.

1 Zodiako ženklą vadina bjauriausiu iš visų: nesakykite, kad neįspėjo

Vakarų astrologijoje yra 12 Zodiako ženklų, kurie pasižymi skirtingomis savybėmis ir asmenybės bruožais. Sunku visada išlikti maloniu žmogumi ir visiems kartais pasitaiko prastos nuotaikos ir pykčio protrūkių. Tačiau, pasak vieno astrologo, kai kuriems žmonėms yra daug lengviau būti bjauriems, nei kitiems. Astrologė Madison Carter, žurnalo „Astrofame“ interneto redaktorė, teigė žinanti, kuris žvaigždės ženklas yra pikčiausias, o kuris – maloniausias, rašo express.co.uk.
2023-12-01

Pažvelkite į savo veidą: ši dalis išduoda, ar esate lyderis

Naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Karjeros laiptais“ – ypatingas svečias. Muzikantas, fotografas bei nuostabių piešinių kūrėjas – Algis Kriščiūnas. Tinklalaidės vedėja Laura Šukienė paprašė Algio prisiminti savo vaikystę, todėl jis papasakojo, kuo norėjo būti ir kokiu žmogumi svajojo tapti. Jis nedvejodamas atskleidė, kad didžiausias jo siekis visada buvo tapti laisvu, keliaujančiu ir besidžiaugiančiu gyvenimu.
2023-09-11

Šiems 3 Zodiako ženklams niekada nesakykite paslapčių: viską išduos

Kai kurie žmonės turi iškalbos dovaną, bet kai ji nukreipiama į jus, ji nebeatrodo kaip dovana. Nesvarbu, ar jiems patinka liežuvauti apie naujausius įžymybių išsiskyrimus, išplepėti jiems patikėtas paslaptis ar atskleisti privačią kitų žmonių informaciją, nes polinkis skleisti gandus suteikia jiems galios jausmą. Ir tam gali būti priežastis ‒ jų Zodiako ženklas.  Štai ženklai, kurie dievina apkalbas ‒ nuo lengvų paistalų iki visiškų blevyzgų, plepalų, rašo bestlifeonline.com.
2022-11-01

Skelbia 3 egoistiškiausius Zodiako ženklus: labiausiai myli save

Nors svarbu pasitikėti savimi, kai kurie žmonės linkę peržengti šia ribą ir labai susireikšminti.  Nesvarbu, ar jie nuolat giriasi savo sėkme, atsisako klausytis kitų kalbančių, nebent kalba jie patys, ar negali nustoti skelbti tobulai išdailintų asmenukių savo socialiniuose tinkluose, šie žmonės labiau nei kiti linksta į narcisizmą. Trumpai tariant, būti šalia jų gali būti sudėtinga.
2022-10-29

Kinai šias uogas prilygino auksui: nustebsite, kokią naudą jos turi

Daugelyje pasaulio šalių antrojo tipo diabetas pasiekė epidemijos lygį. Naujausiais skaičiavimais, 2025 metais diabetu sirgs 300 milijonų žmonių. Turint omenyje šią šokiruojančią statistiką, labai svarbu daryti viską, kad cukraus kiekis kraujyje nepakiltų ir nepakenktų sveikatai. Yra vienas gardus mažytis vaisius, kuris pasižymi ypatinga galia ir gali būti naudojamas cukraus kiekiui kraujyje mažinti. Diabeto valdymui mitybos svarbos pervertinti neįmanoma.
2022-01-28

Kraują stingdantis bandymas: vyras skrydžio viduryje išjungė sraigtasparnio variklį, kad įrodytų savo

Jei sugenda lėktuvo variklis, manote (arba norėtumėte manyti), kad jo aerodinaminės savybės gali saugiai jus nutupdyti ant žemės. Kita vertus, sraigtasparniai yra gana gremėzdiški dalykai. Taigi, jei išjungtumėte variklį viduryje skrydžio, tikriausiai galvotumėte, kad to rezultatas bus gana prastas. Neilas deGrasse'as Tysonas paskelbė įrašą „Twitter“ platformoje, kuriame rašoma kažkas panašaus: „Jūsų žiniai, lėktuvas, kurio variklis sugenda, yra sklandytuvas.
2021-12-25

Šiomis savybėmis pasižymi geri meilužiai

Jeigu žmogus tikisi iš naujų santykių ko nors rimto, o ne šiaip eilinio pasismaginimo, tai jis stengiasi vengti sekso temos. Tačiau būtų nelabai smagu, jeigu jau pirmąją karšto pasimatymo naktį viskas baigtųsi nesėkme.
2021-11-06

Keisčiausi dalykai, kuriuos daro vonioje: ar atrasite save?

Prekybos tinklui B&Q apklausus 2 000 Jungtinės Karalystės gyventojų, paaiškėjo keisčiausi dalykai, kuriais užsiima britai vonios kambaryje. Daugiau nei pusė (55 proc.) apklaustų suaugusių vonios kambariu naudojasi kaip savita pabėgimo vieta siekiant pabūti vieniems, todėl labai ilgai prausiasi arba maudosi, o kai kurie britai netgi užmiega vonioje. Net 74 proc. apklaustųjų nuolat prausiasi ta pačia tvarka: pirmiausiai nuprausiamas veidas, tada – plaukai, rankos ir pažastys.
2021-09-19

13 jūsų daromų dalykų, dėl kurių nepatinkate kitiems

Visi pažįstame žmogų, kuris tik susipažinus atrodė labai nedraugiškas, tačiau vėliau supratome, kad jis yra pats maloniausias žmogus. Paprastai pirmajam įspūdžiui turite tik kelias sekundes, kad kas nors suprastų, jog nori praleisti daugiau laiko su jumis. Svarbu viskas – nuo jūsų pavardės iki prakaito kvapo. „Business Insider“ apibendrino įvairias mokslines išvadas apie bruožus ir elgesį, dėl kurių žmonės jūsų nemėgsta tiek susipažinus internete, tiek realybėje.
2021-04-04

Amalai – ne tik meilei: jų vertingosios savybės padeda kovoti net su vėžiu

Medžiams numetus lapus ant šakų pasimato parazituojantys augalai – amalai. Nuo seno tikėta, kad jie turi stebuklingų galių ir, matyt, ne veltui. Romantikai bučiuojasi po amalu meilei sustiprinti, o žolininkai ir medikai amalus giria dėl vertingųjų savybių, padedančių kovoti net su vėžiu. Žiemą apsinuoginus medžiams, daug kur akį traukia ant jų pūpsantys visžaliai kamuoliai, iš tolo primenantys net paukščių lizdus. Tai –amalai.
Aktualijos 2021-01-23
REKLAMA
REKLAMA

Rinkitės šias uogas – jose gausu vertingų vitaminų

Šaltalankio vaisiai, lapai ir žievė yra vitaminų bei kitų veikliųjų medžiagų saugykla. Pasak „Žolinčių akademijos“ vadovės Danutės Kunčienės, reiktų iš anksto prisirinkti šių gydančių ir organizmą stiprinančių gamtos gėrybių. Dygliuotasis šaltalankis (Hippophae rhamnoides) – žilakrūminių šeimos dygliuotas, 1,5–5 m aukščio krūmas. Šaknys virvinės su azotą kaupiančių bakterijų gumbeliais. Kamieno ir šakelių žievė rudai žalia ar tamsiai rudai pilka, o jaunų ūglių sidabriškai pilka.
2020-11-26

Pažvelkite į savo nosį: ji išduoda jūsų charakterio savybes

Nosis – vienas ryškiausių veido bruožų. Iš jos formos galima nemažai pasakyti apie žmogaus asmenybę ir siekius. Kiekviena nosis kitokia – jų būna įvairiausių formų ir dydžių. Bet ar žinojote, kad nosis taip pat parodo jūsų neatskleistą potencialą? Didelė nosis Jei jūsų nosies galiukas yra stambesnis, o šnervės – didesnės, tai reiškia, kad turite didelę nosį. Jei šis apibūdinimas jums tinka, greičiausiai esate iš tų, kurie gyvenimą nori gyventi pilnai ir iš prigimties mėgstate džiaugtis.
2020-08-26

Profesorius apie COVID-19 valdymą Lietuvoje: „Esu labai nustebintas“

Atšauktas draudimas atvykti užsieniečiams iš aukštos rizikos šalių, toliau plečiamas renginiuose dalyvauti asmenų skaičius – dėl tokių naujų valdžios priimtų priemonių kai kurie gydytojai kraipo galvomis. Jų teigimu, taip elgiantis veriama Pandoros skrynia, kada susirgimų skaičius gali tik dar sparčiau išaugti. Dar prie kito COVID-19 „giminingo“ viruso – SŪRS (sunkaus ūminio respiratorinio sindromo) protrūkio suvaldymo 2002–2003 m. prisidėjusio gydytojo infektologo prof.

Rinkitės šiuos riešutus. Jūsų širdis jums padėkos

Vieni migdolus vadina supermaistu, universalia gėrybe, kiti – karališku ingredientu virtuvėje. Ką verta žinoti apie šiuos ypač maistingus riešutus ir kaip kūrybingai juos įtraukti į savo mitybą, kad būtų ir gardu, ir naudinga? Nors migdolai įprastai vadinami riešutais, iš tiesų jie yra ašaros formos valgomosios sėklos – migdolų medžio vaisiai. Kalifornijoje išauginama net 83 procentai pasaulio migdolų, Australijoje 7 proc., Europos Sąjungoje 5 proc., Irane, Turkijoje ir Tunise – 1 proc.
2020-08-03

Vargina užkietėję viduriai? Namuose pasigaminkite šio gėrimo

Vis mažiau žmonių soduose augina rabarbarus ir dėl to yra labai gaila. Juose yra daug vitaminų A ir B. Jie pagerina plaukų ir odos būklę bei teigiamai veikia žarnyno veiklą. Didelės rabarbarų dozės turi vidurius laisvinantį poveikį, o mažos dozės palengvina viduriavimą. Rabarbarai naudingi ir tiems, kurie bando numesti svorio, nes jie suriša riebalus. Juose taip pat yra kalio, kuris skatina vandens pasišalinimą iš organizmo, turi ir daug skaidulų.
2020-07-14

Ką pirmiausia matote paveikslėlyje? Tai atskleidžia jūsų charakterį

Įvairūs testai gali padėti atskleisti nemažai dalykų apie kiekvieno žmogaus asmenybę. Atliekant šį, svarbiausia yra pirmoji mintis – būtent ji atskleidžia tam tikrus charakterio bruožus. Taigi ką pirmiausia pastebite šiame paveikslėlyje? Mėnulį ir jo atspindį vandenyje: Jūs rodote gerą pavyzdį aplinkiniams žmonėms, daugelis jus laiko autoritetu ir nori būti panašūs į jus. Esate geras, malonus ir dosnus žmogus. Gyvenime vadovaujatės protu ir logika, esate smalsus.
2020-07-03

Pusryčiams rinkitės grikius – organizmas jums padėkos

Mėgstate grikius? Jei ne, žinokite, kad nevalgote vieno sveikiausių patiekalų. Grikiai ne tik turi galybę sveikatingų savybių, bet taip pat juos ruošti paprasta ir jie nėra brangūs. Štai keletas grikių privalumų. Grikiai nėra grūdai Daugelis angliavandenių vengiančių žmonių pradeda valgyti vien vaisius ir saldžiąsias bulves, manydami, kad tik šiuose produktuose yra sveikų angliavandenių. Nors grikiai dažnai įtraukiami į grūdų sąrašus, iš tiesų tai – ne grūdai.
2020-07-01

Arbūzų viduje – neįtikėtina nauda: valgykite į sveikatą

Pasirodo, lyginant su kitais vaisiais, arbūzuose cukraus yra visai nedaug. Vienoje arbūzo porcijoje yra 9 gramai cukraus. Tai – mažiau, nei vienoje porcijoje mango (23 gramai), banano (18 gramų) ar net obuolio (11 gramų). Arbūzuose gausu likopeno – su vėžiu kovojančios medžiagos: Gražios rausvai raudonos spalvos arbūzo minkštime yra daug antioksidanto likopeno.
2020-06-30

Kaip rašote raidę „x“? Nepatikėsite, ką tai atskleidžia

Rašysenos ekspertė Kathi McKnight paaiškino, kad skirtingi būdai, kuriais rašome raidę „X“ atskleidžia mūsų asmenybės paslaptis. Beveik visi rašyti išmokome pradinėje mokykloje. Jei iki šiol atsimenate eilute liniuotus sąsiuvinius ir rašalinius parkerius, turbūt rašyti buvote mokomi taip pat, kaip ir visi kiti. Tik vėliau, vidurinėje mokykloje kiekvienas savo rašymo stilių pritaiko pagal save. Todėl įdomu, kad kiekvienas žmogus raides formuoja vis kitaip.
2020-06-29

TOP3 Zodiako ženklai – šaltakraujai savimylos: kitų jausmai jiems nerūpi

Niekas nenori būti su žmogumi, kuris yra piktas ir su kitais elgiasi bjauriai. Narciziški, humoro jausmo neturintys, perdėtai kritiški, įžeidinėjantys ir sociopatiški žmonės tikrai nėra patrauklūs. Žinoma, vieni žmonės toleruoja vienokius dalykus, o kiti – kitokius, bet svarbu gerai suprasti, su kuo esame pasirengę susitaikyti, o su kuo ne, rašoma yourtango.com. Kai kuriems žmonės didelių problemų nekelia šaltumas.
2020-05-23

Šiemet pakito sulos skonis: ar ji nuo to mažiau vertinga?

Šiais metais, kaip ir kasmet, medžiai dalijasi savo turtu – sula. Turbūt nėra abejojančių, kad sula yra ir maistas, ir vaistas. Tačiau šiemet pasigirdo kalbų, jog nebuvo įšalo, medžiai nekaupė tiek naudingų medžiagų, todėl šiųmetė sula esą ne tokia naudinga. Visus šiuos gandus paneigia sulos paruošimu vartoti jau daug metų užsiimantis josvainietis Danius Motiejūnas.
2020-05-09

Krepšininkai atskleidė, koks tas Maskoliūnas: su niekuo nesumaišysi

„Neslėpsiu, kad paskutinius ketverius metus sėdžiu labai komfortabilioje vietoje“, – tokiais žodžiais kol kas didžiausią karjeros iššūkį pasitinka Kauno „Žalgiryje“ trenerio asistentu dirbantis Darius Maskoliūnas. 48-erių specialistas – naujasis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės generolas. O kokį jį prisimena anksčiau kartu dirbę krepšininkai? D. Maskoliūnas 2007-2010 m. dirbo „Žalgiryje“, tačiau tada, kaip ir dabar, ten buvo trenerio asistentas.
2019-11-13

Ką matote paveikslėlyje? Atskleista tiesa privers nurausti

Dažnai psichologiniai testai atskleidžia atsakymų iš to, ką pirmiausia juose įžvelgiame. Būtent tai gali atskleisti daug naujų dalykų apie jus, jeigu, žinoma, į tai nežiūrėsite per rimtai. Įdėmiai pažvelkite į paveikslėlį ir greitai atsakykite – ką pirmiausia jame matote, rašoma themindsjournal.com. ATSAKYMAI Sraigė. Jeigu paveikslėlyje pirmiausia pastebėjote sraigę, tai rodo, kad esate mylinti ir energetiškai stipri asmenybė.
2019-09-10

Štai ką išduoda jūsų veido forma: privers nurausti

Ar kada susimąstėte, kad veido forma gali išduoti netikėtą tiesą apie jus, charakterį bei vidines jūsų savybes? Pasirodo, ekspertai sutartinai tvirtina, kad taip yra, o žmones, turinčius tam tikrus veido bruožus, vienija panašios savybės, požiūris ar vertybės. Įsižiūrėkite į paveikslėlius, išsirinkite tą, kuris jums yra tinkamiausias ir sužinokite apie save dar daugiau. 1. Esate nepaprastai patrauklus, emocingas, turite nuostabią sielą ir kūną.
2019-09-02

Ką pamatėte pirmiausia? Štai koks žmogus jūs esate

Tyrimai rodo, kad skirtingi žmonės skirtingai interpretuoja tai, ką mato, priklausomai nuo kiekvieno asmenybės. Akys mato viską, bet smegenys pirma išsirenka tai, kas jums yra svarbiausia. Šiame teste pastebėsite tai, kas jums iš tiesų yra svarbiausia.
2019-07-07

Mėgstate medų? Turime jums blogų žinių

Kad medus naudingas mūsų organizmui, niekas neabejoja. Vis dėlto gydytojai perspėja, kad kai kuriems asmenims jis gali būti pavojingas. Kam negalima valgyti šio skanėsto, ar jis nepakenks žiedadulkėms alergiškiems žmonėms, kiek jo galima išskanauti per dieną – pasiaiškinome su specialistais. Paklausta, ar sveika valgyti medų, gydytoja dietologė Žana Antonova atsako: „Viskas priklauso nuo kiekio. Juk apie 70–80 proc.
2019-06-07

Ką pamatėte pirmiausia? Štai kas jums gyvenime svarbiausia

Įvairūs psichologiniai testai, kurių metu galima sužinoti apie save naujų ir dar negirdėtų faktų, itin domina skaitytojus. Pažvelkite į šį paveikslėlį ir sužinokite, koks žmogus esate ir kas gyvenime jums yra svarbiausia.  Jeigu matote medį: esate itin logiškai mąstantis asmuo, gebantis vadovautis logika. Turite puikių vadovavimo įgūdžių ir žinote, kaip valdyti žmones. Jūs mokate ir gebate išspręsti sudėtingas problemas, įveikti kliūtis.
2019-05-15

Šio augalo rasite kiekviename miške: sunku patikėti, kokia yra stipri nauda

Meškinis česnakas – vienas seniausių pasaulyje vaistinių augalų. Anksčiau dėl miškų kirtimo jis buvo įtrauktas į Raudonąją knygą, tačiau dabar jo ten nebėra. Šis augalas žydi balandžio – gegužės mėnesiais miškuose, o lapai naudojami vaistams, kaip daržovė ir prieskonis. Meškinis česnakas nuo 1962 metų buvo įtrauktas į Raudonąją knygą, bet šiemet sąraše jo nebėra. Šis augalas natūraliai auga Europoje, Kaukaze ir Mažojoje Azijoje. Daugumoje Europos šalių meškinis česnakas naudojamas kaip tonikas.
2019-05-14

Kandidatų į Klaipėdos merus margumynas: nuo džiazmeno iki tituluotos gražuolės

Dėl uostamiesčio mero posto rungiasi gausus būrys margų kandidatų, kurių biografijoje – ir meilė džiazui, ir „misės“ titulas, ir skandalinga istorija apie Lietuvos partizanų vardo šmeižtą. Portalas tv3.lt kviečia susipažinti su dauguma kandidatų į Klaipėdos miesto merus. Rinkimai į savivaldybių tarybas vyks kovo 3 dieną. Džiazo aistruolis Dabartinis Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas bando pratęsti savo meravimą uostamiestyje.
Aktualijos 2019-01-25

Griebkite rašiklį – jo laikymas atskleis įdomių detalių apie jus

Ar kada nors susimąstėte, ką apie jus gali atskleisti paprastas rašiklis? Pasirodo tai, kaip jūs jį laikote, gali išduoti keletą jūsų asmeninių savybių. Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir pasirinkite, kuriuo būdu jūs laikote rašiklį. Atsakymai: A. Jums sekasi įveikti įvairiausius galvosūkius. Jūs taip pat gebate daug greičiau surasti problemos sprendimo būdą nei kiti. Remiantis savo analitiniu mąstymu, dažniausiai jūsų pasirinkimai būna teisingi.
2018-11-05

Kokia kava yra jūsų mėgstamiausia? Tai atskleidžia, kokie esate

Atlikti tyrimai nustatė, kad žmonės, kurie geria tam tikrą kavos rūšį, turi tarpusavyje bendrų savybių, rašo telegraph.co.uk Jeigu jūs renkatės gerti „Latte“ kavą arba į savo kavos puodelį įpilate pieno, tai atskleidžia, kad dažnai mėgstate išeiti į viešumą, atrasti naujų neišbandytų veiklų. Gyvenime jūs lengvai padedate kitiems ir jums tai ganėtinai gerai sekasi. Jeigu renkatės kavą gerti be kofeino, tai išduoda, kad esate šiek tiek emocingas ir linkęs kontroliuoti.
2018-10-16

Pažvelkite į savo pirštus: jūsų asmenybė – kaip ant delno

 Apie savo charakterį pagal pirštus galima sužinoti daug įdomių dalykų.  Žmogaus pirštų ilgis nulemiamas jam dar būnant įsčiose. Perskaitykite ir galbūt atrasite sau šį tą naujo. Ilgi pirštai Tokius pirštus turi impulsyvūs, greitai apsisprendžiantis ir nekantrūs žmonės. Ne itin stiprūs savo įžvalgumu, bet geri vykdytojai. Šie žmonės gali būti egoistiški, kuomet kalbama apie asmeninius interesus. Kai kurie ilgų pirštų savininkai labai mėgsta pavalgyti, išgerti ir gerai pasilinksminti.
2018-09-24

Pažvelkite į savo veidą: štai ką ypatingo jis atskleidžia

Kaip susiję žmogaus veido bruožai su jo asmenybe? Į šį klausimą atsakymų ieško veidotyra. Pagal šią psichologijos teoriją, žmogaus veido išraiška atspindi ne tik esamą jo būseną, bet ir charakterį bei fizines savybes. Žmogaus išorinė forma, išvaizda gali duoti įžvalgų apie žmogaus vidų, charakterį, asmenybę. Veidas Dažniausiai asimetriškas, iškreiptas veidas būna tų žmonių, kurių vidinis pasaulis nesutaria su išoriniu. Ir atvirkščiai.
2018-09-04

Pasakė, koks vardas vaikui atneš sėkmę: liksite nustebę

Kai kurie žmonės nori, kad jų vaikelio vardas būtų unikalus ir išskirtinis, o kiti renka vardą, kuriame būtų paslėpta ypatinga reikšmė, rašoma portale yourtango.com. AVINAS (kovo 21 – balandžio 19) Ryškiam ir savimi pasitikinčiam Avinui reikia stipraus, galingo vardo.
2018-07-29

Kokios formos yra jūsų bamba? Nepatikėsite, ką tai atskleidžia

Neretai ne tik mūsų charakteris, bet ir tam tikros kūno dalys gali atskleisti mūsų asmenines savybes. Pavyzdžiui, visi mes turime skirtingas bambas, tačiau ką jos išduoda apie mus pačius? Įdėmiai įsižiūrėkite į paveikslėlį ir pasirinkite, kaip atrodo jūsų bamba: 1. Susiraičiusios ir iššokusios formos bamba  Tokia forma demonstruoja stiprią asmenybę. Žmonės, turintys šios formos bambą yra konservatyvūs ir užsispyrę.
2018-07-22

Įvardijo bjauriausią kiekvieno zodiako ženklo bruožą: patiks ne visiems

Visi žinome geruosiusodiako ženklus ir jų reikšmę mūsų gyvenimui. Tačiau reikėtų žinoti, kad tradiciniai zodiako ženklai daugiausiai atskleidžia teigiamas žmonių savybes. Puikiai žinome, kad gėrio nebūna be blogio. Negatyvesni, tamsieji zodiako ženklų bruožai dažnai paliekami nuošalyje – vis dėlto, jie taip pat egzistuoja ir daro įtaką mūsų gyvenimui. Tai vadinama Juoduoju zodiaku. Juodasis zodiakas yra tamsusis Vakarų astrologinio zodiako atitikmuo. Abu zodiakai yra kilę iš Babilono zodiako.
2018-07-21

Pažvelkite į savo delnus: visa tiesa apie jus išaiškės jau dabar

Jau nuo seniausių laikų buvo manoma, kad būtent delnai gali atskleisti visas svarbiausias žmogaus paslaptis. Išbandykite šį testą, kurio metu jums prireiks tik pažvelkite į savo delnus. Sudėkite savo delnus taip, kaip parodyta pagrindiniame paveikslėlyje ir pasirinkite, kuris iš variantų jums tinka, rašo the mindgamesjournal.com ATSAKYMAI Jeigu jūsų kairiojo delno linija yra aukščiau už dešiniojo delno – tai atskleidžia, kad jūs esate meilės kovotojas.
2018-07-02

Nuo smurto iki dviveidystės: žvaigždės atskleidžia jūsų blogiausias savybes

Tikite astrologija ar ne, turbūt esate girdėję viską, ką jūsų zodiako ženklas atskleidžia apie jus – panašu, kad žvaigždės nenutyla apie jus kalbėjusios. Vis tik dauguma astrologijos mėgėjų dažniausiai ieško teigiamų savo ženklo savybių, ignoruodami blogąsias. Štai jūsų blogiausios savybės pagal zodiako ženklą: Avinas: jūs linkęs smurtauti Šio ženklo atstovams derėtų išmokti kontroliuoti savo pyktį, nieko čia nepadarysi.
2018-06-30

Ką matote paveikslėlyje? Tai pažers pikantiškų detalių apie jus

Mėgstate savo budrumą išbandyti įvairiose psichologiniuose paveikslėliuose? Tuomet šis testas jums tikrai patiks. Jo metu užteks pažvelgti vos į vieną paveikslėlį. Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir negalvodami atsakykite: ką pirmiausia jame pamatėte? ATSAKYMAI Jeigu pirmiausia pamatėte senyvo amžiaus vyro veidą, tai atskleidžia, kad gyvenime mėgstate įžvelgti „didesnį vaizdą“. Gyvenime pasižymite itin didele širdimi ir jautria savo asmenybės puse, rašo themindgamesjournal.com.
2018-06-28

Pasirinkite vieną kortą: tai, ką ji atskleis, nustebins ne vieną

Mėgstate savo asmenybę išbandyti tam tikruose psichologiniuose testuose? Tuomet skirkite kelias minutes šiam psichologiniam testui, kurio metu reikės pasirinkti tik vieną kortą.  Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir pasirinkite vieną kortą.  ATSAKYMAI Jeigu pasirinkote pirmąją kortą, tai atskleidžia, kad gyvenime trokštate nuotykių. Kalbant apie atmosferą darbe, jūs nuolatos ją sukuriate nuotaikingą.  Jums reikia darbo, kuriame nuolatos jaustumėtės aktyvūs.
2018-06-25

Kur matote besibučiuojančią porą? Tai išduos jūsų santykių detales

Mėgstate išbandyti įvairius psichologinius eksperimentus? Tuomet šis asmenybės testas jums tikrai patiks, o galbūt sužinosite ir kažką naujo apie save. Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir atsakykite: kuriame variante matote besibučiuojančią porą? ATSAKYMAI Jeigu besibučiuojančią porą matote pirmame variante, tai atskleidžia, kad jums yra labai svarbus intelektualus ryšys, kadangi šiame paveikslėlyje pora liečiasi savo galvomis.
2018-06-16

Įdėmiai įsižiūrėkite į paveikslėlį: štai, ką tai išduoda apie jūsų santykius

Psichologiniai testai neretai ne tik patikrina mūsų budrumą, bet ir gali atskleisti tam tikras mūsų asmenines savybes. Išbandykite šį greitą testą, kurio metu galbūt sužinosite kažką naujo apie save. Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir atsakykite – ką pirmiausia jame pastebite? ATSAKYMAI Jeigu pirmiausia pastebite raudonai apsirengusį vyrą, tai atskleidžia, kad jums gyvenime vis pritrūksta laiko, o paros tikrai neužtenka atlikti visiems numatytiems darbams, rašo themindsjournal.
2018-06-08

Kaip laikote rašiklį rankoje? Atsakymas pažers daug netikėtumų

Mūsų tam tikri kasdieniniai įpročiai neretai simbolizuoja ir mūsų pačių charakterį. Pavyzdžiui, net rašiklio laikymas galbūt gali atskleisti ir kai kurias asmenines savybes. Sužinokite, ką tai išduoda apie jus. Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir pasirinkite, kaip laikote rašiklį. ATSAKYMAI Jeigu rašiklį laikote tarp nykščio ir smiliaus, tai išduoda, kad galbūt esate jautri asmenybė su stipria intuicija. Todėl puikiai žinote, kas jums yra geriausia ir blogiausia.
2018-06-06

Kaip laikote savo mobilųjį telefoną? Štai, ką tai išduoda apie jūsų charakterį

Ar kada nors susimąstėte, ką atskleidžia jūsų tam tikri kasdieniniai įpročiai? Pavyzdžiui, net telefono laikymas gali išduoti tam tikras žmogaus charakterio savybes. Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir pasirinkite, kaip jūs laikote savo mobilųjį telefoną. ATSAKYMAI A. Jeigu telefoną laikote vienoje rankoje, o rašote su tos pačios rankos nykščiu, tai atskleidžia, kad pasižymite itin stipria atmintimi ir vidine jėga.
2018-06-05

Kokia emocija jus valdo gyvenime? Tai atskleis šis paveikslėlis

Ar kada nors susimąstėte, kokia jūsų emocija yra labiausiai dominuojanti? Tai galbūt gali atskleisti šis paprastas paveikslėlis. Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir atsakykite, ką pirmiausia pastebite. ATSAKYMAI: URVAS. Jeigu pirmiausia pastebite urvą, tai atskleidžia, kad šiuo gyvenimo periodu jūsų stipriausia emocija yra nerimas. Šiomis dienomis jūs bandote suvokti daug sudėtingų dalykų. Tačiau nerimas netrukdo jūsų kasdienybės, jis jums suteikia papildomo atsargumo.
2018-05-25

Nustebsite, ką apie jus išduoda mėgstami batai: sužinokite jau dabar!

Daugelis žino, kad mūsų pasirenkami drabužiai, jų spalvos ar formos gali atskleisti mūsų vidines savybes. Įprastomis dienomis mėgstate avėti tam tikros rūšies batus? Sužinokite, ką tai išduoda apie jūsų charakterį.  Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir pasirinkite batų rūšį, kurią renkatės dažniausia.  1. Vadinamieji laivelio stiliaus batai. Tokius batus dažniausia avi moterys, kurios mėgsta patogumą ir bet kokiomis priemonėmis stengiasi pasiekti savo tikslų.
2018-05-23

Šie penki Zodiako ženklai turi ypatingą savybę: teks peržiūrėti savo draugų ratą

Astrologai perspėja, kad 5 iš 12 Zodiako ženklų turi išskirtinę savybę. Tiesa, ji nėra tokia jau džiuginanti, mat būtent po šiais Zodiako ženklais gimę žmonės yra sudėtingiausi. Juk ne kartą esate susimąstę, kodėl vieni žmonės yra tikri akiplėšos, o kiti turi nuolat viską atleisti? Apie 5 sudėtingiausius Zodiako ženklus rašoma portale fabiosa.com. Ožiaragis Teigiama, kad su Ožiaragiais yra sunku bendrauti, nes jie yra itin užsispyrę. Jie niekada nedarys to, kas jiems nepatinka.
2018-05-12

Pasirinkite vieną moterį – ji atskleis vieną itin svarbią asmenybės savybę

Žmonės dažnai daugiau žino apie kitus, nei apie save. Psichologiniai testai yra veiksmingas būdas sužinoti apie save. Žinojimas apie save ir savo asmenybę ne tik padės jums pasitikėti savimi, bet taip pat įspės apie situacijas, kuriose galite būti pažeidžiami. Remdamiesi tyrimu apie kūno kalbą, specialistai parengė testą, kuris padės nustatyti asmenybės bruožus. Tiesiog išsirinkite vieną moterį, kuri jūsų manymu yra sėkmingiausia gyvenime ir, kad jai sekasi viskas geriau nei kitoms.
2018-05-07

Pažvelkite į savo pirštus: tai, ką jie atskleis, nustebins ne vieną

Daugelis žmonių net nesusimąsto, ką apie juos gali išduoti tam tikros kūno vietos. Pasirodo, kad net mūsų pirštai galbūt gali atskleisti ir daug mūsų vidinių savybių. Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir pasirinkite, kuriame paveikslėlyje yra vaizduojami panašūs į jūsų pirštų antspaudai, rašo healthandlovepage.com 1. Jeigu jūsų pirštų antspaudai yra panašūs į šiuos, tai gali atskleisti, kad turite ganėtinai didelį talentą bendrauti. Esate išsilavinusi ir daug mąstanti asmenybė.
2018-04-28

Ar atspėsite, kuris iš vaikų yra mergaitė? Tai pažers netikėtų dalykų apie jus

Tikriausiai bent vieną kartą gyvenime esate atsidūrę situacijoje, kai negalėjote tiksliai atpažinti naujagimio lyties. Tačiau šiandien į tai pasižiūrėkite gana linksmai ir išbandykite šį nuotaikingą testą, kurio metu jums prireiks atsakyti tik į vieną klausimą.  Manoma, kad psichologiniai testai, kurio metu žmogus pasirenka tam tikrą paveikslėlį, gali atskleisti daug tam tikrų žmogaus savybių, rašo brightside.me.
2018-04-18
Į viršų