Albenoje (Bulgarija) ketvirtadienį tęsėsi pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etapas, kuriame puikiais rezultatais džiugina Ieva Serapinaitė.

Pusfinalio etapo fechtavimo rungtyje lietuvė laimėjo net 24 kovas iš 35, surinko 245 taškus ir užėmė pirmą vietą tiek A grupėje, tiek bendroje įskaitoje. Pagal naująjį formatą pusfinalio fechtavimo rezultatai įtraukiami ir į finalo įskaitą, todėl I.Serapinaitė automatiškai tapo finalo lydere.

Vėliau plaukime lietuvė finišavo 2-a (2:12.69 min., 285 tšk.), o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje užfiksavo 15-ą laiką (12:43.20, 537). Iš viso I.Serapinaitė surinko 1067 taškus ir tapo pusfinalio nugalėtoją. Finišą kartu su lietuve pasiekė ir britė Charlie Follett bei turkė Ilke Ozyuksel (po 1067 tšk.).

Labai arti finalo buvo Elzbieta Adomaitytė. Pusfinalio A grupėje startavusi lietuvė fechtavime laimėjo 17 kovų (210 tšk., 21-a vieta), plaukime užėmė 18-ą vietą (2:28.08, 254), o kombinuotoje rungtyje buvo 4-a (12:01.90, 579).

E.Adomaitytė iš viso surinko 1043 tšk. ir pusfinalio A grupėje buvo 10-a. Bendroje įskaitoje jai atiteko 20-a pozicija, o į finalą pateko 18 penkiakovininkių. Lietuvei pritrūko vos 8 sek.