Septynis tritaškius pataikęs Curry atvedė NBA čempionus į pergalę

Įspūdingo Curry žaidimo epizodai

Dviženkliu rezultatyvumu pasižymėję visi San Fransisko „Golden State Warriors“ (10-10) komandos starto penkto nariai padėjo pasiekti pergalę.

Steve‘o Kerro treniruojama ekipa namuose 129:118 (37:23, 22:28, 38:35, 32:32) nukovė Jutos „Jazz“ (12-9) krepšininkus.

Šiems tai buvo jau trečioji nesėkmė iš eilės. Tuo tarpu „kariai“ pasiekė antrąją pergalę paeiliui ir išlygino pergalių bei nesėkmių balansą šį sezoną.

Nugalėtojus į pergalę vedė 33 taškus surinkęs Stephenas Curry, kuris pridėjo ir 6 tikslius tolimus metimus.

Pergalei pamatą aikštės šeimininkai dėjo jau pirmajame kėlinyje, kai sugebėjo susikrauti 17 taškų pranašumą (35:18).

Jutos ekipa sugebėjo atsitiesti, panaikino deficitą ir pirmą kartą rungtynėse rezultatą savo naudai persvėrė tik trečiajame kėlinyje (70:71).

Visgi, tai buvo tik šį vienintelį kartą. Netrukus šeimininkai ir vėl nutolo (76:71), o ketvirtajame kėlinyje ėmė visiškai dominuoti.

Pastarieji susikrovė didžiausią, 19 taškų, pranašumą ir galutinai padėjo tašką rungtynėse (121:102).

„Warriors“: Stephenas Curry 33 (7/10 dvit., 6/13 trit., 1/1 baud., 5 kld.), Klay Thompsonas (6/12 trit.) ir Andrew Wigginsas (9 atk. kam.) po 20, Jordanas Poole‘as 19 (6 rez. perd.), Draymondas Greenas 13, Kevonas Looney 10 (12 atk. kam.).

„Jazz“: Lauri Markkanenas 24 (4/6 dvit., 5/11 trit., 1/1 baud.), Kelly Olynykas ir Jordanas Clarksonas (0/7 trit., 10 rez. perd.) po 21, Jarredas Vanderbiltas (10 atk. kam.) ir Collinas Sextonas (7 rez. perd.) po 13.