Schilleris: apie Lekavičiaus sveikatos būklę ir „Crvena Zvezda“ stiprybes

Kauno „Žalgiris“ pasirengė dar vienam Eurolygos mūšiui – namie priims svečius iš Serbijos. Sezonas „Žalgiriui“ (13/11) klostosi gerokai sėkmingiau nei Belgrado „Crvena Zvezda“ (7/17) ekipa, o savo pranašumą pavyko įrodyti ir išvykos mače (75:69).

Mačas antradienį prasidės 20 val. Jį tiesiogiai rodys „TV3 Sport“ ir „Go3“.

Serbus negatyviai turėtų nuteikti ir keturių nesėkmių Eurolygoje serija. Prieš rungtynes „Žalgirio“ strategas Martinas Schilleris apžvelgė laukiančios dvikovos akcentus.

„Atvyksta „Crvena Zvezda“, pastarosiomis savaitėmis COVID-19 paveikta komanda, kurios žaidėjai atsigauna. Nepaisant to, jie varžėsi Serbijos pirmenybėse ir buvo konkurencinga. Naujas treneris, kitokia komanda nei pirmose rungtynėse, lauksime iššūkio“, – teigė strategas.

Kaip pasikeitė komanda atvykus naujam treneriui?

Žaidėjai iš esmės yra tie patys. Pokyčiai ir papildymai buvo po mūsų rungtynių, kurios vyko ankstyvoje sezono stadijoje, tačiau ne visi naujokai pritapo, ypač priekinėje linijoje. Naujas strategas atnešė daugiau pokyčių gynyboje, pikenrolas dengiamas kitaip, bet sudėtis iš esmės yra ta pati, Jordanas Loydas kuria daugiausiai puolimo.

Ką „Crvena Zvezda“ prarado išvykus Johhny O‘Bryantui?

Daugiausiai prarado taškų rinkime, neteko kiek ūgio, atletiškumo.

Johnny O‘Bryantas nežaidė jau mėnesį, kaip komanda kompensavo jo netektį?

Visų pirmiausia – Dejanas Davidovacas, jis yra tikras šveicariškas peiliukas, galintis žaisti per keturias pozicijas. Iškritus komandos legionieriams, Corey Waldenui, jis perėmė dalį kūrybos puolime ir parodė savo universalumą. 

Lukas Lekavičius jau galės rungtyniauti?

Taip, jis yra pasirengęs ir galės rungtyniauti. Po ilgos pertraukos jam dar trūksta ištvermės, tačiau spėjo pasirengti, jau anksčiau treniruotėse dirbo individualiai.

Prisijungęs prie komandos pirmojoje treniruotėje jis atliko tik pusę darbo, antrojoje – pilną, vakarinėje treniruotėje taip pat tikimės pilno jo dalyvavimo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų