Dramatišką pergalę Eurolygoje pasiekė Sankt Peterburgo „Zenit“ (14/9) komanda, kuri svečiuose 76:75 (22:16, 26:20, 13:20, 15:19) nepalūžo prieš Belgrado „Crvena Zvezda“ (7/17).

Išretėjusi Belgrado komanda patyrė penktą pralaimėjimą iš eilės. Šiame mače komandai nepadėjo dėl koronaviruso iškritę Langstonas Hallas, Corey Waldenas, Duopas Reathas, Landry Nnoko ir Quino Colomas.

Artūras Gudaitis prie pergalės per 28 minutes pridėjo 9 taškus (2/3 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, kartą suklydo, išprovokavo 7 pražangas, 3 sykius prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.

„Zenit“ komanda buvo perėmusi rungtynių kontrolę ir pirmoje jų dalyje pirmavo užtikrintai – 48:36. Tačiau po pertraukos persvara tirpo: „Crvena Zvezda“ gera atkarpa skirtumą mažino (47:54), o tolimų metimų šturmas leido atsilaikyti prieš „Zenit“ bandymą vėl pabėgti – 56:61.

Aleksa Radanovas ir Ognjenas Dobričius skirtumą rėžė iki minimalaus, o Dejanas Davidovacas išvedė į priekį aikštės šeimininkus – 62:61.

Kevinas Pangosas su Andrejumi Zubkovu bandė vesti į priekį svečius, tačiau „Crvena Zvezda“ laikėsi kovoje taip pat – 69:69.

„Zenit“ gretose žibėjęs K.Pangosas toliau rinko svarbius taškus, tačiau jam tritaškiu atsakė D.Davidovacas, išsaugodamas lygybę – 72:72. O.Dobričius taip pat smeigė iš toli, kai liko vos minutė (75:72), tačiau Artūras Gudaitis provokavo pražangą.

Jis pridėjo vieną baudą, tuo tarpu K.Pangosas pataikė iš toli jau penktą kartą, tad „Zenit“ vėl pirmavo – 76:75. Šeimininkai turėjo pusę minutės gelbėtis, tačiau O.Kuzmičius prasižengė puolime, tiesa, klydo ir Mateušas Ponitka.

J.Loydas turėjo šansą išplėšti pergalę, bet prametė, o netrukus jis prasižengė. K.C.Riversas stojo mesti baudas – abi skriejo pro šoną, tačiau tai pergalės neatėmė, nes O.Dobričius metimo nebepataikė.

„Zenit“: Kevinas Pangosas 25 (5/8 dvit., 5/6 trit., 7 rez. perd.), K.C.Riversas (3/4 trit.) ir Artūras Gudaitis – po 9, Billy Baronas 7, Austinas Hollinsas (0/5 trit.), Willas Thomasas ir Andrejus Zubkovas – po 6.

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 21 (1/5 trit.), Ognjenas Dobričius 13, Dejanas Davidovacas 8, Marko Jagodičius-Kuridza 7.