Savo klaidą pripažinęs ir žemyn smuktelėjęs Bernotas nori gražaus finišo

Juozas Bernotas trečiadienį finišavo dar trijuose plaukimuose Tokijo olimpinėse žaidynėse. RS:X“ burlenčių klasės varžybose buriuotojas nukrito žemyn ir po finišo pripažino, kad padarė klaidų.

„Buvo sunki diena šiandien, ne tokia gera, kaip tikėjomės. Antrame plaukime nepavyko gerai startuoti, dėl to sekė taktinės klaidos, tai atsispindėjo ir rezultate“, – pripažino jis.

Septintajame plaukime J.Bernotas finišą pasiekė 12-as, aštuntajame – 18-as, o paskutiniame dienos plaukime buvo 13-as.

„Mano pagrindinė klaida buvo ta, kad reikėjo į kairę, o nuplaukiau į dešinę, sekdamas kelis kitus varžovus. Vėjas pasisuko labiau į kairę, nurimo ir tiesiog nepasisekė.

Nuovargis tikrai jaučiasi. Sąlygos man buvo neblogos ir tikrai buvo galima geriau sužaisti. Trūksta šiek tiek greičio. Jeigu ne grubiso klaidos antrame plaukime, būtų buvę geriau“, – teigė J. Bernotas.

Pačios sąlygos buvo geros ir tinkamos buriavimui, pažymėjo lietuvis: „Sąlygos buvo labai normalios, vidutinio stiprumo vėjas, taifūno toli gražu nematyti – vėjas nuo jūros, buvo bangų, bet puikios sąlygos buriavimui“.

J.Bernotas dabar turi 114 baudos balų ir bendroje įskaitoje žengia šešioliktas tarp 25 sportininkų.

„Reikia išsilaikyti, keliomis pozicijomis pakilti aukštyn. Dešimtukas jau nelabai realu, nes taškų atotrūkis per didelis. Noriu gero, gražaus finišo“, – šyptelėjo jis.

Ketvirtadienį lietuvis dalyvaus dar trijuose plaukimuose, o penktadienį turės poilsio dieną. Šeštadienį vyks dešimties geriausių sportininkų lenktynės dėl medalių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų