Rugsėjo 14 d. Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadiono aikštyne įvyko Lietuvos petankės čempionato trečiasis etapas, kuriame dalyvavo 33 (26 vyrai, 7 moterys) žaidėjai iš įvairių Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno, Birštono ir kt.

Nuo pat varžybų pradžios demonstravę gerą sportinę formą dėl prizinių vietų varžėsi aštuoni vyrai: Gintaras Račkus, Robertas Reklaitis, Artūras Macevičius, Andrius Leišis, Algis Petrauskas, Mantas Čižauskas, Aurelijus Silkinis ir Mindaugas Šidlauskas. Buvo žaista pagal šveicarišką sistemą, kai burtų keliu numatomi kovų priešininkai, o užimtos vietos nustatomos pagal pergalių skaičių, pergalių koeficientą bei bendrą taškų skirtumą ture.

Stipriausieji buvo keturi žaidėjai (Algis, Andrius, Gintaras, Mantas), kurių profesionalumas užbūrė žiūrovus. Po ilgos ir įnirtingos kovos tarp Algio ir Manto,  Algis rezultatu 13:3 įveikė Mantą ir tapo 2008 metų Lietuvos petankės čempionato trečiojo etapo nugalėtoju. Mantas liko antroje vietoje. Andrius rezultatu 13:5 įveikęs Artūrą, užėmė trečiąją vietą, o Gintaras 13:7 laimėjo prieš Aurelijų ir liko ketvirtoje vietoje.

Moterų čempionate dalyvavo 7 žaidėjos. Nugalėjo Eglė Budrikienė, laimėjusi absoliučiai visas kovas šiame čempionate. Tai labai stipri žaidėja, savo profesionalumo dėka nurungusi visas varžoves. Rezultatu 13:5 ji finale įveikė Neringą Žukauskaitę. Trečioje vietoje liko Lina Leišienė, 13:7 laimėjusi prieš Aušrą Ravinskienę.

Vasarą vyko dar du Lietuvos petankės čempionato etapai, kuriuose varžėsi trejetų ir dvejetų komandos.

Birželio 29 d. vykusiame čempionate (trejetų komandos) laimėtojais tapo „Triple A“ komanda, rezultatu 13:11  įveikusi stiprius „Rodiklio“ komandos žaidėjus. Trečią vietą užėmė „Buliaus rutulių“ komanda, 13:10 laimėjusi prieš „Detagama“ komandą.

Liepos 20 d. čempionate varžėsi dvejetų komandos. Čia laimėtojais tapo „Žali magnetiniai laukai“, 13:2 įveikę „Big Balls“ komandą. Trečioje vietoje liko komanda „A3“, kurios vienas narys – Algis Petrauskas – laimėjo paskutinįjį čempionato etapą!!! Komanda 13:5 įveikė „Buliaus rutulius“.

Lapkričio mėnesį Lietuvos rinktinė vyks į petankės pasaulio čempionatą Senegale, iš kurio, kaip tikimės, parveš ne vieną pergalę.