Puikiai stipriausiu nacionaliniu Europos krepšinio čempionatu tituluojamoje Ispanijos ACB lygoje debiutavo Saulius Kulvietis. 26-erių puolėjas ketvirtadienį į „Barcelona“ krepšį sumetė 16 taškų, bet to lietuvio komandos pergalei nepakako – Badalonos „Joventut“ namie pralaimėjo 72:74 (20:26, 17:11, 13:17, 22:20).

Svečiai rungtynes pradėjo geriau ir pirmavo 9:3, 12:5. „Joventut“ pirmojo kėlinio viduryje pavyko išlyginti rezultatą – 14:14.

Tada Barselonos krepšininkai laimėjo atkarpą 7:0 ir šeimininkai buvo priversti griebtis minutės pertraukėlės (14:21).

„Joventut“ varžovus vijosi iki antrojo kėlinio vidurio. Po jo švieslentėje degė lygūs skaičiai – 37:37.

Antrąją mačo dalį geriau pradėjo šeimininkai. Vėliau išryškėjo „Barcelona“ pranašumas. 34-ąją minutę komandas skyrė dviženklė riba (67:57). „Joventut“ nepasidavė, kovojo iki galo, bet pergalės pasiekti nepavyko.

S. Kulvietis buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. Jis per 31 minutę pelnė 16 taškų, pataikęs 6 metimus iš 11.

Kitame ACB ketvirtadienio mače Burgoso „San Pablo“ svečiuose 72:93 (18:32, 14:33, 16:18, 24:10) nusileido buvusio Kauno „Žalgirio“ stratego Joano Plazos treniruojamai Malagos „Unicaja“.

Pralaimėjusiems Deividas Gailius surinko 9 taškus, Tadas Sedekerskis – 1.