„Al-Nassr“ klubas Saudo Arabijos profesionalioje futbolo lygoje 2:1 (0:1) įveikė dešimtyje rungtyniauti likusius „Abha“ futbolininkus.

Abdulfattah Adamas 26-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Abha“ ekipą į priekį šiame susitikime 1:0.

78-ąją minutę Cristiano Ronaldo fantastišku baudos smūgiu sugebėjo išlyginti rungtynių rezultatą 1:1, o po šio įvarčio džiaugėsi itin emocingai.

Galingas C. Ronaldo smūgis:

Iškovoti pergalę „Abha“ sutrukdė ir gauta raudona kortelė.

Iš aikštės 80-ą minutę buvo išvarytas atraminis saugas Zakaria Al Sudani ir svečiai liko rungtyniauti dešimtyje.

Andersonas Talisca 86-ąją minutę sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išplėšė „Al-Nassr“ dramatišką pergalę rezultatu 2:1.