Septynioliktą nesėkmę 37-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė trečiąją vietą vietą Rytų konferencijos Centriniame pogrupyje su Čikagos "Bulls" besidalijanti Šarūno Jasikevičiaus Indianos "Pacers" komanda, penktadienį namuose po pratęsimo 113:115 (26:17, 25:27, 22:30, 30:29, 10:12) turėjusi pripažinti Vakarų konferencijos Pietvakarių pogrupio bei absoliučios NBA lygos lyderės Dalaso "Mavericks" (30 pergalių ir 8 pralaimėjimai) ekipos pranašumą.

Lietuvis arenos šeimininkams, kurie iki šio mačo buvo iškovoję tris pergales iš eilės, pelnė 8 taškus, po krepšiu atkovojo vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei dukart prasižengė.

Per 12 su puse žaidimo minutės Š. Jasikevičius pataikė 1 tritaškį iš 2, abu dvitaškius bei realizavo vienintelį baudos metimą.

Sėkmingiausiai "Pacers" gretose žaidusio Jermaine`o O`Nealo sąskaitoje - 26 taškai, 9 po krepšiais sugriebti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 3 blokuoti varžovų metimai.

Po 22 taškus į svečių krepšį įmetė Stephenas Jacksonas ir Danny Grangeris, 17 - Jamaalas Tinsley, 8 - Marquisas Danielsas.

Rezultatyviausias sezono rungtynes "Mavericks" gretose sužaidė Dirkas Nowitzkis - 43 taškai ir 12 po krepšiais atkovotų kamuolių.

30 taškų nugalėtojams pelnė Jasonas Terry. 15 - Joshas Howardas, 13 - Erickas Dampieras.

Dalaso klubas per 17 paskutiniųjų NBA lygos reguliariojo sezono mačų iškovojo 16 pergalių.