Šarūnas Jasikevičius: „Yra svarbesnių dalykų nei krepšinis“

Lengvą pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pasiekė titulą ginantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai, namuose 89:57 sutriuškinę Klaipėdos „Neptūno“ ekipą.

Šalies čempionai penktadienį Eurolygoje net 80:111 turėjo pripažinti Maskvos srities „Chimki“ komandą pranašumą. Po skaudžios nesėkmės namo skridę žalgiriečiai turėjo pakoreguoti kelionės planą, nes buvo atšauktas jų skrydis.

Sekmadienį paaiškėjo, kad „Žalgiriui“ negalės padėti Martynas Pocius, nes naktį mirė jo mama. Vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius negalėjo pasakyti, ar motinos sunki liga turėjo įtakos ir prastam gynėjo žaidimui. Strategas taip pat nesupranta, kodėl jo auklėtiniai penktadienį atrodė taip beviltiškai.

„Didelė užjauta Pociui. Yra svarbesnių dalykų nei krepšinis. Bandysime jį palaikyti, nes Martynui paskutiniai mėnesiai buvo labai sunkūs. Tą žinojome, bandome suprasti, bet gali tik užtarti ar kažką, bet realiai niekuo nepadėsi. Reikia tikėtis, jog su juo ir su jo šeima viskas gerai.

Kalbant apie rungtynes, esame labai patenkinti. Esu dar labiau nuliūdęs dėl mūsų parodyto žaidimo penktadienį. „Neptūnas“ yra rimta komanda, nugalėjusi eilę gerų komandų. Kodėl mes taip penktadienį sugriuvome, man iki šiol yra mistika. Reikia toliau žengti ta linkme“, – pečiais gūžčiojo Šaras.

REKLAMA

– Galbūt žaidėjai buvo pikti dėl nesėkmės?

– Man norisi tą piktumą įdiegti žaidėjams, kad nereikėtų pralaimėjimo, jog taptum piktas. Kai pamatai tokį vaizdą kaip šiandien, dar labiau tampa gaila dėl penktadienio rungtynių prieš „Chimki“. Pastovus yra svarbiausias dalykas krepšinyje. Bandysime eiti ta linkme ir tai pasiekti.

– Ar mamos liga turėjo įtakos M.Pociaus žaidimui?

– Negaliu pasakyti, ar turėjo – nesu jo kailyje. Reikia suprasti, kad jeigu turi didelių problemų namuose, darbe irgi esi kitoks. Su juo kelis kartus kalbėjome ir jis prisipažino, jog jam sunku. Tai yra žmogiška. Jam teko atskirti tą gyvenimišką dalį nuo profesionalaus ir jam tai padaryti turėjo būti labai sunku.

– Turėjote uždavinį reabilituotis po nesėkmės Maskvoje?

– Nieko neturėjome. Buvo sunki kelionė iš Maskvos, nes atšaukė mūsų skrydį ir teko keliauti per Rygą. Kelionė, kuri turėjo būti labai paprasta, tapo labai sudėtinga. Man mistika, kodėl taip penktadienį nutiko, nors turėjome daug laiko pasiruošti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų