Šarūnas Jasikevičius apie„Žalgirio“ pasirodymą Alytuje: momentais buvo gėda

„Žaidėme prastai, momentais buvo gėda, - po vos laimėtų LKL rungtynių Alytuje kalbėjo Kauno „Žalgirio“ strategas Šarūnas Jasikevičius. – Galbūt čia pošventinis dalykas, ar kas. Galvoju, kad padariau klaidų paruošdamas komandą švenčių laiku, ar kažkokie kiti dalykai, sunkus pasakyti.“

8

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. LKL dvikova „Dzūkija“ – „Žalgiris“

„Žalgirio“ išvyka į Alytų vos nesibaigė sensacija. Kauniečiai tik po atkaklios kovos 79:69 (28:20, 11:22, 20:17, 20:10) privertė pasiduoti vietos „Dzūkijos“ krepšininkus. Tai buvo jau 27-oji žalgiriečių pergalė LKL čempionate.

„Leidome primesti lengvų taškų, nespėdavome subauduoti, kas mums daug kainavo. Tai viena didžiausių problemų, kad nesugebame išnaudoti keturias pražangas protingai. Žodžiu po Velykų komanda ne kokiame stovyje ir tai turbūt yra mano klaida“, - tikino Lietuvos čempionų treneris.

„Nėra nė vieno žaidėjo su etikete lyderio. Vieną kartą vienas, kitą kitas. Siimas išėjęs pakeitė rungtynes, davė puikų impulsą ir buvo pagrindinis pergalės faktorius“, - teigė Š. Jasikevičius, pripažinęs, kad Alytuje žaisti yra sunku bet kuriais komandai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų