Šarūnas Jasikevičius apie artėjantį FIBA „langą“: situacija labai prasta

Kauno „Žalgiris“ pradėjo pasiruošimą artėjančiam klubinio krepšinio sezonui. Po atostogų į darbus kibusiam vyriausiajam komandos treneriui Šarūnui Jasikevičiui galvosūkių netrūksta.

Vienas jų – artėjantis FIBA „langas“. Lietuvos rinktinė rugsėjo 14-ąją svečiuose žais pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynes su kroatais, o 17-ąją namie priims olandus.

„Situacija nedėkinga, labai prasta. Oficialiai žaidėjų stabdyti negalime, bet tikrai nenoriu, kad jie važiuotų į rinktinę, nes man reikia galvoti apie „Žalgirio“ reikalus. Galų gale, nuspręs patys krepšininkai, bet situacija labai prasta rinktinei, mums, blogai ir žaidėjams. Dabar jie ruošiasi viena specifika, krepšinį galbūt pradėsime žaisti rugsėjo 2-ąją, o rinktinėje jų greitai lauktų oficialios rungtynės. Labai sunku, nežinau, kaip išsisuksime“, – atviravo Š. Jasikevičius.

Jo treniruojamo „Žalgirio“ sudėties dėlionėje liko vienintelis nežinomasis – įžaidėjas. Šaras kol kas negali atsakyti, kada jis prisijungs prie Kauno komandos.

„Idėjų turim, bet jos nelabai dera su rinka. Bandysime ieškoti geriausio varianto. Norėtųsi mažo, aštraus, ardančio, gerai pataikančio. Ir pigaus. Bet tokių, velnias žino, ar gausi, – juokėsi strategas. – Galbūt bus kitokio stiliaus žaidėjas, tačiau svarbiausia, kad ateitų ir mums kažką duotų. Neturime daug kandidatų, stebime penkis šešis žmones ir žiūrime, kaip pasisuks jų karjeros.“

REKLAMA

„Žalgirį“ vasarą papildė Laurynas Birutis, Marius Grigonis, Donatas Sabeckis, Thomas Walkupas ir Nate’as Woltersas. Bene didžiausias praradimas – į Barseloną išvykęs komandos lyderis Kevinas Pangosas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų