Pergales Eurolygoje ir toliau skaičiuoja Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamas Barselonos „Barcelona“ (20/5) klubas, iškovojęs jau 20-ąją sezono pergalę. Katalonai šį kartą svečiuose 95:79 (21:13, 26:26, 26:19, 22:21) susitvarkė su Berlyno ALBA (9/14) krepšininkais, kuriems tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

„Barcelona“ atakų organizatorius Rokas Jokubaitis per 11 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, padarė 2 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko 0 naudingumo balų.

Vis dėlto mačo jaunasis įžaidėjas nebaigė. Ketvirtajame kėlinyje jis atsitrenkė į kietą varžovo užtvarą susižeidė petį bei iki mačo pabaigos jį šaldė ant suolo.

Ant parketo treneris auklėtinio daugiau nebeleido.

Na, o susitikime svečiai saugų atstumą susikūrė jau pirmojo ketvirčio pabaigoje, kai atitrūko 8 taškais (21:13). Vos prasidėjus antrajam kėliniui, skirtumas pirmą kartą rungtynėse išaugo iki dviženklio (25:13).

Po didžiosios pertraukos Barselonos ekipa nemažino apsukų ir toliau kontroliavo situaciją ant parketo bei didino savo pranašumą iki rekordinio – 22 taškų (73:51). Po šio momento svečiai kiek atsipalaidavo, o tuo pasinaudoję vokiečiai ėmė artėti.

Vis dėlto, katalonai neleido varžovui atkurti intrigos ir šventė užtikrintą pergalę – 95:79.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 18 (2/4 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.), Kyle‘as Kuričius 14 (4/5 trit.), Rolandas Šmitas 12, Nicolas Laprovittola 10, Nickas Calathesas 9 (8 rez. perd.), Nigelas Hayesas-Davisas, Brandonas Daviesas (7 atk. kam.) ir Alexas Abrinesas po 8.

ALBA: Oscaras Da Silva 13 (5/9 dvit., 0/1 trit., 3/6 baud.), Jaleenas Smithas 12, Tamiras Blattas 11, Yovelas Zoosmanas ir Malte‘as Delow po 9, Benas Lammersas 6.