Po nesėkmės Kaune į pergalių kelią Eurolygoje sugrįžo Barselonos „Barcelona“ (19/5) komanda, kuriai vadovauja Šarūnas Jasikevičius.

Katalonai namuose 82:70 (22:15, 25:17, 18:19, 17:19) įrodė pranašumą prieš Belgrado „Crvena Zvezda“ (11/13) krepšininkus ir nutraukė jų keturių iš eilės laimėtų rungtynių atkarpą.

„Barcelona“ atakų organizatorius Rokas Jokubaitis žaidė 15 minučių, per kurias pelnė 10 taškų (1/1 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, padarė 2 klaidas, kartą prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.

Aikštės šeimininkai jau pirmajame kėlinyje ėmė įrodinėti savo jėgą ir užbaigę ketvirtį 7:0 ėmė tolti (22:15).

Pridėjus dar du rezultatyvius išpuolius antrojo ketvirčio pradžioje skirtumas pasiekė dviženklę ribą (26:15).

Katalonai ir toliau nemažino apsukų ir prieš pat didžiąją pertrauką susikrovė net 21 taškų persvarą (45:24).

Didžiausias atstumas buvo fiksuotas trečiajame kėlinyje, kai išaugo iki 23 taškų (57:34).

Nepaisant to, serbai kovėsi ir ėmė mažinti deficitą. Ketvirtajame kėlinyje jis aptirpo net iki 7 taškų (75:68), tačiau lemiamu metu susigriebę aikštės šeimininkai greitai vėl atstatė dviženklį skirtumą ir išsaugojo pergalę – 82:70.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 19 (7/7 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), Dante Exumas 13, Brandonas Daviesas 12, Rokas Jokubaitis 10 (5 rez. perd.), Rolandas Šmitas 8, Nickas Calathesas 6 (7 rez. perd.).

„Crvena Zvezda“: Ognjenas Dobričius 17 (3/6 dvit., 2/4 trit., 5/6 baud.), Nikola Ivanovičius 13, Luka Mitrovičius 9, Stefanas Markovičius 7.