Šaras po pralaimėjimo auklėtiniams nešykštėjo riebių frazių

Kauno „Žalgiris“ patyrė antrąjį pralaimėjimą šio sezono Lietuvos krepšinio lygoje. Šįkart žalgiriečiai nusileido principiniam varžovui – Vilniaus „Lietuvos rytui“. Po rungtynių auklėtiniams karčių repplikų ir riebių frazių nešykštėjo vyriausiasis Kauno komandos treneris Šarūnas Jasikevičius.

130

(130 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kauno „Žalgiris“ – Vilniaus „Lietuvos rytas“

„Reikia pasveikinti varžovą, kuris šiandien labiau stengėsi, norėjo, kovojo. Laimėjo komanda, kuri buvo pasiruošusi kristi, griūti. Tokių rungtynių ir laukiau, deja, nesugebėjau paaiškinti šio mačo svarbos. Galbūt trečiąkart šiame sezone po pergalės Eurolygoje pasijaučiame pasaulio užkariautojais. Šiandien buvo tik vienas žmogus, kuris suprato šių rungtynių svarbą. Kitiems reikia augti ne tik kaip žaidėjams, o ir kaip žmonėms. Vakar treniruotė buvo itin bloga, tai mane labai apstulbino, nes ruošiamės žaisti prieš principinį varžovą“, – kalbėjo Š. Jasikevičius.

„Žalgiris“ pirmajame kėlinyje prarado aštuonis kamuolius. Šaro teigimu, netrūko ir psichologinių klaidų.

„Nelogiška kalbėti apie kažkokius taktinius dalykus, kai viena komanda krenta, o kita žaidžia kaip vasarą parke. Jei būtume laimėję, sakyčiau tą patį. Nesuprantu, kodėl žaidėjai neužsiveda, kai tokia atmosfera, kurią kuria abiejų komandų sirgaliai. Aišku, kai kurie žaidėjai šią savaitę pirmąkart įveikė Atėnų „Panathinaikos“. Po to „Rytas“ gal neatrodo taip sexy“, – svarstė Šaras.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų