Milano „Inter“ Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 2:1 įveikė „Parma“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Achrafas Hakimi jau 2-ąją minutę atliko pavojingą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau pastarąjį nutraukė Luigi Sepe.

Jasminas Kurtičius 16-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau Samiras Handanovičius meistriškai atrėmė kamuolį.

Alexis Sanchezas 54-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Inter“ į priekį 1:0. Netrukus Čilės futbolininkas šiame susitikime antrą kartą nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 2:0.

Hernani 71-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2.