Naujų krepšinio talentų ieškantis „Samsung karta“ projektas rugsėjo pabaigoje aplankė Panevėžį ir Klaipėdą. Čia paskutinius rugsėjo savaitgalius dėl vietos galutiniame keturioliktuke kovojo būrys jaunųjų krepšininkų. Visoje Lietuvoje organizuotose atrankose dalyvavo daugiau nei 100 vaikų, teigiama pranešime spaudai.

„Kompanija „Samsung“ nuolat ieško naujovių ir siekia inovacijomis palengvinti gyvenimą, o projektu „Samsung karta“ norime prisidėti prie jaunų perspektyvių krepšininkų ateities kūrimo. Džiaugiamės, kad vaikai noriai ir aktyviai dalyvavo atrankose, tai rodo jaunimo norą tobulėti. Tokio ryžto linkime ir ateityje, siekiant užsibrėžtų tikslų, – teigė projekto iniciatorės „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje Simonas Skupas.

1999 metais gimusius vaikinus vertino „Samsung karta“ ambasadorius Linas Kvedaravičius, taip pat LKF Garbės prezidentas Vladas Garastas, treneriai Mindaugas Lukošius, Rūtenis Paulauskas, Erikas Kučiauskas ir buvę krepšininkai Andrius Giedraitis, Eurelijus Žukauskas bei Rolandas Jarutis. „Vaikų gausa leido mums pamatyti tikrai gabių berniukų, – sakė „Samsung karta“ ambasadorius L.Kvedaravičius. – Ekspertai, kurie vertino vaikus, pamatė daug perspektyvių jaunųjų krepšininkų, iš kurių bus surinkta talentinga komanda.“

REKLAMA

Šiemet atrankos buvo surengtos keturiuose Lietuvos miestuose. Krepšininkai pirmiausia savo galimybes demonstravo Vilniuje, Kaune, vėliau persikėlė į Panevėžį ir Klaipėdą. Jaunieji krepšininkai turėjo pademonstruoti savo greičio, staigumo, ištvermės sugebėjimus, taip pat žaidė tris prieš tris, kur buvo vertinami jų įgūdžiai aikštėje.

„Vaikai pirmiausia išmoksta kažką naujo, – sakė Panevėžio atrankos komisijos narys A.Giedraitis. – Jie pasivaržo tarpusavyje, o ne toje pačioje komandoje su savo draugais. Čia pamato, kaip kiti vaikai dirba, ir, aišku, atsiranda visai kita konkurencija.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų