Sakartvelas nepasipriešino Ispanijos rinktinei

Lengvą pergalę atrankos etape į FIBA pasaulio taurės turnyrą iškovojo Ispanijos (2/0) krepšininkai. Antrąją pergalę iš tiek pat galimų iškovoję ispanai šį kartą namuose 89:61 (23:15, 24:16, 17:10, 25:20) nesunkiai susitvarkė su Gruzijos (1/1) rinktine, patyrusia pirmąją nesėkmę atrankoje.

Didinti atotrūkį aikštės šeimininkai ėmė tik pirmojo ketvirčio pabaigoje, kai spurtavo 7-0 (23:15).

Antrajame kėlinyje spurtą pratęsę iki 14-0 ispanai jau džiaugėsi 15 taškų persvara (30:15), kuri netruko konvertuotis į 21 tašką (38:17).

Po didžiosios pertraukos Ispanijos krepšininkai ir toliau tvirtai kontroliavo situaciją ant parketo bei iškovojo triuškinančią pergalę – 89:61.

Didžiausias skirtumas tarp komandų fiksuotas ketvirtajame kėlinyje, kai siekė 33 taškus (78:45).

Atrankos G grupėje be šių dviejų komandų dar grumiasi Ukrainos ir Šiaurės Makedonijos rinktinės.

Ispanijos rinktinė: Xabi Lopezas-Arostegui 14 (2/4 dvit., 2/6 trit., 4/5 baud.), Jaime Fernandezas 13, Yankuba Sima 10 (8 atk. kam.), Oriolas Pauli 9, Dario Brizuela, Dani Diezas ir Franas Guerra (7 atk. kam.) po 8.

Gruzijos rinktinė: Giorgi Shermadini 21 (6/9 dvit., 9/9 baud., 9 atk. kam., 26 n. b.), Thaddusas McFaddenas (5 rez. perd., 5 kld.) ir Beka Burjanadze po 14, Kakhaberas Jintcharadze 8.