Lengva pergale atrankos etape į FIBA pasaulio taurės turnyrą gali pasigirti Rusijos (2/0) krepšininkai.

Pastarieji namuose 89:65 (17:4, 25:14, 35:18, 12:29) neturėjo vargo su Islandijos (1/1) rinktine.

Geležinę gynybą jau mačo pradžioje demonstravę rusai jį pradėjo 16 pelnytų taškų be oponentų atsako. Per pirmųjų 10 minučių atkarpą vos 4 taškus praleidęs aikštės šeimininkai turėjo 13 taškų persvarą (17:4).

Antrajame kėlinyje skirtumas netruko pasiekti ir 21 tašką (25:4). Islandai sunkiai rado spragų oponentų gynyboje, o atotrūkis vis didėjo (39:14).

Po didžiosios pertraukos rusai įjungė dar aukštesnę pavarą ir ėmė žeminti varžovus. Jų pranašumas trečiajame kėlinyje pasiekė net 41 taškų žymą (77:36) ir abejonių visiškai neliko, kas šį vakarą džiaugsis pergale.

Atrankos etapo H grupėje taip pat grumiasi Olandijos ir Italijos atstovai.

Rusijos rinktinė: Andrejus Zubkovas 14 (4/6 dvit., 2/4 trit., 8 atk. kam.), Sergejus Toropovas 12, Ivanas Strebkovas 11 (6 rez. perd.), Antonaas Astapkovičius 10, Stanislavas Ilnitskis 9.

Islandijos rinktinė: Elvaras Fridrikssonas 13 (2/4 dvit., 1/6 trit., 6/6 baud.), Kristoferis Acoxas 11, Kristinnas Palssonas ir Jonas Axelis Gudmundssonas po 8.