Be pralaimėjimų atrankos etapo į FIBA pasaulio taurės turnyrą F grupėje, kurioje rungtyniauja ir Lietuva, žygiuoja Bosnijos ir Hercegovinos (2/0) krepšininkai.

Pastarieji svečiuose 85:75 (25:19, 25:23, 19:13, 16:20) įveikė vis dar be pergalės esančią Bulgarijos (0/2) nacionalinę komandą.

Sėkmingiau rungtynes pradėjo svečiai iš Bosnijos ir Hercegovinos. Jie jau pirmajame kėlinyje susikrovė 11 taškų pranašumą (19:8). Tai padėjo padaryti sukurpta atkarpa 13-2.

Didžiąją rungtynių dalį bosniai kontroliavo situaciją, o dar labiau savo įtaką padidino po didžiosios pertraukos. Dar vienas smūgis, šįsyk 12-3 leido susikrauti 19 taškų persvarą (69:50).

Per likusį ketvirtį aikštės šeimininkai dar sugebėjo kiek priartėti, tačiau intrigos atkurti jau nepavyko – 85:75.

F grupėje be lietuvių, bosnių ir bulgarų dar rungtyniauja čekai.

Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė: Miralemas Halilovičius 21 (8/12 dvit., 5/8 baud., 26 n. b.), Džananas Musa 17 (3/4 trit.), Emiras Sulejmanovičius 14 (8 atk. kam.), Johnas Robersonas 11, Aleksandaras Lažičius 7.

Bulgarijos rinktinė: Čavdaras Kostovas 13 (5/7 dvit., 0/3 trit., 3/4 baud., 9 atk. kam., 6 kld.), Yordanas Minčevas 12, Stanimiras Marinovas 11 (5 rez. perd.), Pavlinas Ivanovas 10, Dimitaras Dimitrovas ir Ventsislavas Petkovas po 9.