Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (25/28) vis labiau panašu, kad pretenduos į papildomą turnyrą, o bilietą tiesiai į atkrintamąsias teks užleisti kitai komandai.

Lietuvis buvo vienas lyderių, tačiau klubas namuose 115:126 (34:31, 31:36, 32:33, 18:26) nusileido Los Andželo „Clippers“ (38/18).

D. Sabonis per 37 minutes pelnė 20 taškų (8/13 dvit., 1/4 trit., 1/1 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių, išdalino 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau dukart prasižengė ir triskart suklydo.

Lietuvis šiame sezone surinko jau 36-ąjį dvigubą dublį.

Atkakliose rungtynėse madas ilgiau diktavo svečiai. Nuo antrojo kėlinio vidurio „Clippers“ nežymiai, tačiau laikėsi priekyje. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Paulo George'o vedama komanda spurtavo 0:8, padidino pranašumą iki dviženklio (97:108), o „Pacers“ rimčiau nepasipriešino.

Prieš mačą „Pacers“ organizacija jautriu video prisiminė anapilin iškeliavusi trenerį Bobby Leonardą. „Pacers“ su juo laimėjo tris NBA (aut. past. tuometinės ABA) titulus.

Šiuo metu Indianos klubas yra devintas Rytuose, o „Clippers“ Vakaruose treti.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 29, Carisas LeVertas 26, D. Sabonis 20, TJ McConnellis 13 taškų.

„Clippers“: P. George'as 36 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Marcusas Morrisas 22, Nicolas Batumas ir Ivica Zubacas po 14 taškų.