Domantas Sabonis vėl žaidė fantastiškai, o jo atstovaujama Sakramento „Kings“ (41/27) svečiuose 117:114 (25:30, 23:28, 37:22, 32:34) pranoko Čikagos „Bulls“ (31/37) klubą.

Lietuvis per 40 minučių pelnė 14 taškų (6/10 dvit., 2/3 baud.), atkovojo net 17 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį 3 kartus suklydo bei 5 sykius pažeidė taisykles.

Tai buvo jau vienuoliktasis jo trigubas dublis šiame NBA reguliariajame sezone. Tai – naujas asmeninis D. Sabonio rekordas.

Pagal šį rodiklį jis šiame sezone visoje lygoje pakilo į antrąją vietą, aplenkęs Luką Dončičių. Pirmauja Nikola Jokičius, kurioje sąskaitoje net 27 trigubi dubliai.

„Kings“ prasčiau pradėjo mačą ir visada vijosi varžovus. Antrajame kėlinyje skirtumas ūgtelėjo iki dviženkio, o Čikagos klubas prieš didžiąją pertrauką pirmavo 58:48.

Visgi tada „Kings“ kur kas geriau sugrįžo ant parketo ir iškart laimėjo atkarpą 12:2 ir rezultatą išlygino, o netrukus ir persvėrė 85:83. Nuo tada aikštėje užvirė kovas taškas į tašką.

Lemiamą pranašumą „Kings“ suskrovė likus trims minutėms, kai pataikė iš toli, D. Foxas sėkmingai užbaigė kelias atakas be atsako ir komanda pirmavo 110:106..

Bet šeimininkai dar išlygino rezultatą 114:114. Tuomet svečiai turėjo dar ataką ir galimybė išplėšti pergalę, kuria ir pasinaudojo.

Mačo herojumi tapo D.Foxas, pataikęs lemiamą tritaškį tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms.

Nugalėtojams D. Foxas surinko 32 tašką, Malikas Monkas pridėjo 19.

Pralamėjusiems DeMaras DeRozanas įmetė 33 taškus.

„Bulls“ DeMaras DeRozanas 33, Zachas LaVine'as 25 (6 rez. perd.), Nikola Vucevičius 20 (5 atk. kam.), Patrickas Williamsas 13,oby White'as 12 (6 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Kings“  De'Aaronas Foxas 32, Malikas Monkas 19, Harrisonas Barnesas 17, Domantas Sabonis 14 (17 atk. kam., 10 rez. perd.), Keeganas Murray 9 (10 atk. kam.), Chimezie Metu 7.