Pergalių seriją Europos taurės turnyre pratęsė Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ (9-7) krepšininkai. Nenado Čanako auklėtiniai svečiuose 74:65 (18:17, 20:12, 14:19, 22:17) pranoko Brešos „Germani“ (7-9) komandą.

Ši pergalė panevėžiečiams buvo penktoji iš eilės turnyre. Tokio serijos klubas ligi šiol turnyre dar nebuvo fiksavęs. Priminsime, kad Lietuvos klubas jau yra iškovojęs kelialapį į kitą etapą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie pirmieji pelnė penkis taškus be atsako ir ėmė didinti atstumą (5:0). Vis dėlto, greitai atsidarę ir aikštės šeimininkai pavijo oponentus (5:5). Vėliau susitikimas klostėsi apylygiai ir nė vienai komandai nepavyko pernelyg atitrūkti.

Dvitaškį kėlinio pabaigoje pataikę panevėžiečiai galiausiai persvėrė rezultatą savo naudai – 18:17. Antrajame kėlinyje Panevėžio klubas surengė spurtą 8-0 ir ėmė didinti persvarą (28:22). Nors italai atsitiesė ir priartėjo (28:27), tačiau panevėžiečiai čia pat sukruto ir atsakė vėl 8 taškais be atsako, kas leido susikrauti iki šiol didžiausią pranašumą (36:27). Toks jis ir liko po dviejų sužaistų kėlinių Brešos mieste – 38:29.

Lietuvos klubas sėkmingai gynėsi. Varžovams leido pataikyti tik 35 proc. dvitaškių (6/17) ir 25 proc. tritaškių (4/16). Po didžiosios pertraukos dviženklės persvaros svečiams susikrauti nepavyko. Bent jau ne iškart. Aikštės šeimininkai trečią kėlinį atidarė dviemis rezultatyviais išpuoliais paeiliui (38:33).

Ketvirčiui einant į pabaigą, po italų tritaškio komandas teskyrė 2 taškai (48:46). Visgi, prieš lemiamą kėlinį svečiai sugebėjo kiek pasigerinti savo situaciją – 52:48.

Paskutiniame ketvirtyje panevėžiečiai sugebėjo išlaikyti persvarą. Nors vienu metu šeimininkai priartėjo iki 56:63, bet čia pat „7bet-Lietkabelis“ vėl surengė kelias atakas ir atitrūko iki 70:59.

Galiausiai nugalėtojas mače jau niekam nekėlė abejonių.

„7bet-Lietkabelis“: Nikola Popovičius 11 (4/8 dvit., 3/4 baud., 7 atk. kam.), Gedminas Orelikas 10, Jamelas Morrisas 9, Vytenis Lipkevičius ir Gyorgy Golomanas po 8, Gabrielius Maldūnas, Stefanas Peno, Paulius Murauskas ir Kristianas Kullamae po 6.

„Germani“: Johnas Petrucelli 17 (3/7 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud., 4 per. kam., 6 kld.), Aleksejus Nikoličius 11, CJ Massinburgas (1/7 trit.), Tai Odiase, Christianas Burnsas (8 atk. kam.) ir Nicola Akele po 7.