Pergalę NBA iškovojo Los Andželo „Lakers“ komanda, kuri svečiuose 122:115 (36:28, 28:28, 32:32, 26:27) palaužė Indianos „Pacers“ ekipą.

Domantas Sabonis praleido rungtynes, nes „Pacers“ komanda nusprendė aukštaūgį pasaugoti dėl patirtos kojos raumens traumos.

„Lakers“ gretose po traumos į aikštę sugrįžo LeBronas Jamesas, kuris 27 minutes pelnė 24 taškus, atkovojo septynis kamuolius ir atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus.

Jo penki taškai iš eilės likus žaisti daugiau nei dvejoms minutėms didino „Lakers“ pranašumą 116 - 108. Vėliau L.Jamesas į sėkmingą varžovų ataką atsakė dar dviem taškais ir per likusią minutę Kalifornijos ekipa pergalės nepaleido.

„Lakers“ komanda pagal pergales pavijo Portlando „Trail Blazers“ ir tik paskutinę reguliariojo sezono dieną paaiškės, kuriai iš jų reikės žaisti „Play-in“ turnyre.

Tuo tarpu „Pacers“ šio turnyro neišvengs.

„Lakers“: Anthony Davisas 28 (10 atk. kam.), LeBronas Jamesas 24 (8 rez. perd.), Dennisas Schroderis 14, Kentavious Caldwellas-Pope 13.

„Pacers“: Caris LeVertas 28 (12 rez. perd.), JaKarras Sampsonas 20, Dougas McDermottas 17, Kelanas Martinas 15.