Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Red Bull“ patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko čempiono titulą ginantį Sebastianą Vettelį įvardino kaip „brangiausią elementą „Red Bull“ ekipoje, rašo F-1.lt

REKLAMA

Austras neslepia nusivylimo, kad komanda negali duoti vokiečiui tokio bolido, su kuriuo sportininkas pademonstruotų visus savo sugebėjimus.

Šią savaitę užsienio žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, jog S. Vettelis kitais metais gali susikeisti vietomis su „Ferrari“ pilotu Fernando Alonso. Tačiau pats vokietis tokias kalbas paneigė teigdamas, kad turi galiojančią sutartį su „Red Bull“ ir pasibaigus šių metų sezonui neketina jos palikti.

REKLAMA
REKLAMA

Anksčiau sklandė kalbos, kad S. Vettelį į savo gretas bando persivilioti „McLaren“ ekipa. Kalbama, kad „Red Bull“ yra nelinkusi paleisti savo piloto, tad nori su juo pratęsti sutartį. Tačiau pastaroji komanda, atsižvelgdama į tai, jog vokietis šiemet akivaizdžiai nusileidžia Danieliui Ricciardo, norėtų sportininkui mokėti mažiau pinigų.

„Ponas Vettelis yra vienas iš mūsų brangiausių elementų“, – sakė H. Marko.

„Jei iš to negalime išspausti maksimumo, tai jau yra blogai. Negali būti, jog negalime atskleisti viso mūsų naudingiausio nario potencialo vien dėl to, jog neduodame jam geriausio bolido.“

Daugiau naujienų skaitykite F-1.lt

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų