Nuo Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos pasirodymo priklauso visas Europos taurės turnyro E grupės likimas. Paskutinės reguliaraus sezono rungtynės su Gran Kanarijos „Kalise“ krepšininkais sudės visus taškus ant „i“.

Po pralaimėjimo 90:93 Vilerbano „Asvel“ komandai Rimo Kurtinaičio auklėtiniai komplikavo savo padėtį, tačiau ji tikrai nėra beviltiška. Tereikia nugalėti ispanus ir durys į kitą etapą - atviros.

Pirmojo rato rungtynėse „Kalise“ krepšininkai savo aikštelėje šventė pergalę 94:83, tačiau „Siemens“ arenoje vilniečiai rungtyniauja kur kas geriau nei išvykose.

Ispanų situacija yra dar prastesnė nei vilniečių - jiems reikia ne tik nugalėti „Lietuvos rytą“, bet ir tikėtis „Azovmash“ pergalės prieš „Asvel“ ekipą.

„Susikomplikavome situaciją, - ispanų spaudai sakė vyriausiasis „Kalise“ treneris Salva Maldonado. - Dabar viskas priklauso ne tik nuo mūsų. Esame ant bedugnės krašto pirmenybėse, kuriose tikėjomės visiškai kitokio pasirodymo“.

„Laukia sudėtingos rungtynės, tačiau nusiteikimas kovai bus maksimalus. Mane kiek neramina Joelo Freelando trauma, nežinia, ar galės žaisti ir Jimas Moranas. Nežinau, ar krepšininkams pavyks susikaupti ir išbėgti į aikštelę trokštant tik pergalės“, - pasakojo treneris.

Ispanijos klubas turi tris nesėkmes, iš kurių dvi patyrė svečiuose. „Namuose rungtyniaujame neblogai, tačiau išvykoje atrodome prastai. Tikimės, kad Vilniuje mums pavyks susikaupti, pamiršti visas nesėkmes ir vadovaujantis šaltu protu bei patirtimi įveikti galingą „Lietuvos ryto“ klubą“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų