Š. Jasikevičius džiaugėsi išlaikytu testu, T. Pačėsas išskyrė pralaimėjimo priežastis

Po pergalingai pasibaigusių rungtynių Vilniuje, „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius tikino, kad komanda sužaidė geras rungtynes ir teigė, jog tai buvo puiki repeticija dar besiformuojančiai komandai prieš startą Eurolygoje.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuviškasis „El Clasico“: Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Kauno „Žalgiris“

„Visada yra malonu laimėti varžovų arenoje. Manau, kad sužaidėm solidžias rungtynes. Aišku, klaidų išvengti nepavyksta, ypač sezono pradžioje. Privertėme juos žaisti ir su kamuoliu eiti ten, kur mes norėjom“, – spaudos konferenciją pradėjo Š. Jasikevičius.

Strategas pabrėžė, kad komandai, kurios branduolys yra jaunas, buvo labai svarbu sužaisti rungtynes tokioje priešiškoje arenoje. Trenerio teigimu, žaidėjai egzaminą išlaikė.

Š. Jasikevičius akcentavo tai, kad pavyko pristabdyti vilniečių lyderį Davidą Loganą: „Žinoma, ir jis nėra pėsčias, tačiau manau, kad patys suprantat, jog sezoną Davidas (Loganas) ir Deividas (Gailius) pradėjo puikiai.“

Tuo tarpu pirmą pralaimėjimą LKL čempionate po penkių pergalių serijos patyręs Tomas Pačėsas apie rungtynes kalbėjo nemažai, tačiau, kai žurnalistų paklausė, ar jie turės treneriui klausimų, pats strategas pasakė: „Ne, nėra čia ką ir klausti.“ Tai pasakęs Tomas Pačėsas paliko spaudos konferenciją.

REKLAMA

Pirmoji rungtynių pusė, trenerio teigimu, buvo beveik puiki, tačiau nepavyko stabdyti Luko Lekavičiaus „pick and rollo“, antroje pusėje tą pačią problemą kėlė ir Kevinas Pangosas.

„Neblogai kovojome dėl lentos, puolime pritrūko tiek Deivido Gailiaus, tiek Drew Gordono, tiek Artūro Gudaičio. Norint laimėti prieš „Žalgirį“, reikia daugiau žaidėjų puolime“, – kalbėjo T. Pačėsas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų